Plastic Surgery Doctors

Компанієць Олег Анатолійович. Grace Clinic

Компанієць Олег Анатолійович. Grace Clinic
314943 ПЕРЕГЛЯДІВ

Компанієць Олег Анатолійович

Отоларинголог, Хірург, Пластичний хірург, Лікар вищої категорії, Доктор медичних наук

Олег Компанієць - вузькопрофільний професіонал, доктор-оториноларинголог вищої категорії, практикуючий закритий метод функціональної ринопластики, і один з кращих хірургів як в Україні, так і на міжнародному рівні. Професор Компанієць входить в топ-6 найкращих ринопластів в світу. Він використовує унікальну технологію прискореної реабілітації, завдяки якій вже через півтора тижні ніхто не помітить перенесену операцію. Головна відмінність Олега Анатолійовича з-поміж безлічі хірургів, що штампують однакові носи, - це вміння розкрити індивідуальність людини, природну персоналізовану красу, в якій враховані пропорції обличчя, принципи золотого перетину і все вирахувано з математичною точністю.

Професор Компанієць член Міжнародного товариства естетичних пластичних хірургів (ISAPS) і віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів (ВАПРЕХ).

Олег Компанієць закінчив факультет підготовки лікарів Військово-медичної академії ім. С. М. Кірова в Ленінграді. Перші операції в області отоларингології почав виконувати в 1985 році в клінічній ординатурі в Ризі. Пізніше професор Компанієць проходив навчання на лікувальному відділенні факультету керівного медичного складу Військово-медичної академії ім. С. М. Кірова в Ленінграді, яке завершив з відзнакою та золотою медаллю. Професор Компанієць також закінчив докторантуру при Українській військово-медичній академії, де і до цього дня займає посаду професора кафедри військової хірургії. Після успішного захисту двох дисертацій Олег Анатолійович отримав науковий ступінь доктора медичних наук, а після - вчене звання професора і був удостоєний звання Заслуженого лікаря України.

Освіта

  • Військово-медична академія ім. С.М. Кірова, факультет підготовки лікарів, Санкт-Петербург, Росія (1984)
  • Інтернатура за напрямом «Отоларингологія», Рига, Латвія (1985)
  • Військово-медична академія ім. С.М. Кірова, факультет керівного медичного складу, лікувальне відділення, Санкт-Петербург, Росія (1992)

Участь в асоціаціях

  • Член Президії Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів (ВАПРЕХ)

Виконувані процедури

  • Закрита ринопластика
  • Відкрита ринопластика
  • Риносептопластика

Життєве кредо

Моя мета - робити людей щасливими та успішними.

Зовнішніть повинна додавати жаги до життя, окриленності та впевненості.

Сайт клініки: grace-clinics.com

Перевірені відгуки про лікаря
 
 Рекомендую
Андрей17 Вересень 2014
Врач как-то раздраженно отвечал на мои вопросы.
 
 Рекомендую
Иван11 Червень 2014
Врач хороший, но более объективно смогу оценить после лечения.
 
 Рекомендую
Юлия03 Квітень 2014
Все понравилось, хороший врач.
Теги: Grace Clinic,Grace ,Компанієць Олег Анатолійович,Компанієць Олег ,Компанієць ,пластика, пластична хірургія,хірургія,лікар,лікарі,Отоларинголог, Хірург, Пластичний хірург,ISAPS,ВАПРЕХ,Міжнародне товариство естетичних пластичних хірургів
Автор: plastic
Plastic Surgery Doctors
Мої відео