Plastic Surgery Doctors

Цинічний Гройсман чи його партія стратегія ???

Цинічний Гройсман чи його партія стратегія ???
336860 ПЕРЕГЛЯДІВ

Партія колишнього мера Вінниці продемонструвала класичний приклад подвійних стандартів, при намаганні увійти у всеукраїнську політичну повістку.

Представники політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана» у міській раді Бердичева обурені рішенням міської влади про подорожчання проїзду в бердичівських маршрутках до 8 грн з 1 вересня.

Нагадаємо, мер Вінниці Сергій Моргунов – голова обласного осередку партії “Українська стратегія Гройсмана”.

Вінницька міська рада ще влітку підняла вартість проїзду у вінницьких маршрутках до 10-12 грн, а в громадському транспорті до 8 грн.

У Вінницькій міській раді у партії “Українська стратегія Гройсмана” монобільшість, але не один представник цієї партії не висловив обурення при піднятті вартості проїзду в маршрутках, чи громадському транспорті більш ніж вдвічі.

Така ж політична стратегія відслідковується у всій поточній риториці колишнього прем’єр-міністра: коли ти при владі, на чолі Уряду – рекордно підвищуєш тарифи і виправдовуєш це світовими тенденціями, спадком попередників, економічною необхідністю. Коли ти не при владі – критикуєш урядовців за підняття тарифів і звинувачуєш в некомпететності.

politarena.info

Теги: Сергій Моргунов,Українська Стратегія Гройсмана, Владимир Гройсман,Гройсман,мер Вінниці,Вінницька міська рада
Plastic Surgery Doctors
Мої відео