Plastic Surgery Doctors

На Донеччині судитимуть двох «авторитетів»

На Донеччині судитимуть двох «авторитетів»
179520 ПЕРЕГЛЯДІВ
За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури завершено досудове розслідування стосовно двох мешканців м. Маріуполя, які обвинувачуються в умисному спричиненні легких тілесних ушкоджень, незаконному позбавлення волі потерпілого та поширенні злочинного впливу (ч. ч. 2, 3 ст. 27, ч. 2 ст. 125, ч. 2 ст. 146, ч. ч. 1, 2 ст. 255-1 КК України).
 
Нагадаємо, що з 2010 по 2021 роки  55-річний місцевий «авторитет» вирішував конфліктні ситуації між раніше судимими маріупольцями, а також здійснював злочинний вплив на їх незаконну діяльність. Зокрема, зловмисник керував процесом збору майна і грошових коштів з громадян та місцевих підприємців для систематичного наповнення «общаку».
 
В свою чергу, його 29-річний спільник, перебуваючи у СІЗО виконував обов’язки «смотрящего», де поширював злочинний вплив на ув’язнених.
 
Окрім цього, у травні поточного року обвинувачені зустрілися з місцевим мешканцем, нібито для перемовин. Проте, замість розмов, правопорушники побили потерпілого, вивезли в автомобілі на околицю міста та залишили непритомним.
 
Наразі обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті. Зловмисникам загрожує до 15 років позбавлення волі.
 
Досудове розслідування здійснювалось СУ ГУНП в Донецькій області за оперативного супроводу УСР в Донецькій області ДСР Національної поліції України.
Plastic Surgery Doctors
Мої відео