Plastic Surgery Doctors

НАВЧАННЯ НАБИРАЮТЬ ОБЕРТІВ

НАВЧАННЯ НАБИРАЮТЬ ОБЕРТІВ
377627 ПЕРЕГЛЯДІВ

Стратегічне командно-штабне навчання “Об’єднані зусилля – 2021”, що є підсумком річної підготовки та практичним відпрацюванням набутих знань офіцерами Командування об’єднаних сил Збройних Сил України демонструє  злагодженість та професійність у  питаннях управління силами оборони держави у ході відсічі збройної агресії.

Як повідомив командувач об’єднаних сил ЗС України, в ході підготовки особового складу до участі у СКШН “Об’єднані зусилля – 2021” цього року був проведений навчально-тренувальний курс оперативної підготовки в рамках операції “Орбітал” та мобільної тренувальної групи Командування об’єднаних збройних сил НАТО “Брюнссум”.

- Під час семінарів та практичних занять особовий склад відпрацював елементи організації роботи штабу у ході планування операцій, включаючи оцінку усіх ризиків і факторів, які можуть впливати на хід проведення операції, а також взяв участь у прийнятті нетипових рішень та здійсненні їхнього аналізу за процедурами країн-членів НАТО, - зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Варто зазначити, що на даному етапі СКШН “Об’єднані зусилля – 2021” на пункті управління було залучено представників штабів збройних сил Великої Британії, які вивчали відомості обстановки та надавали офіцерам Командування допомогу у дотриманні процедур Альянсу, що максимально наближатиме до взаємосумісності з відповідними штабами країн-членів НАТО.

- На наступному етапі, після здійснення переміщення на інші місця проведення маневрів, через відповідні пункти управління ми будемо застосовувати, зазначений набутий досвід, під час управління угрупованнями військ у ході ведення операцій із застосуванням багатонаціональних підрозділів зі складу збройних сил держав-партнерів та країн-членів НАТО, - наголосив командувач.

За словами генерал-лейтенанта Сергія Наєва, проведені заходи є черговим кроком на шляху здобуття спроможностей Командуванням діяти на рівних зі штабами збройних сил країн-партнерів, які входять до складу НАТО. Крім того офіцерам Командування надає можливість практично діяти разом з іноземними партнерами.

Нагадаємо, що Стратегічне командно-штабне навчання “Об’єднані зусилля – 2021” спрямоване на захист України, підвищення її оборонних спроможностей та взаємосумісності зі збройними силами держав-партнерів.

Разом переможемо!

Plastic Surgery Doctors
Мої відео