Plastic Surgery Doctors

На Волині за 9 місяців видано 13408 витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян

На Волині за 9 місяців видано 13408 витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян
326295 ПЕРЕГЛЯДІВ

Отримати витяг з Державного реєстру можна у будь-якому відділі державної реєстрації актів цивільного стану незалежно від реєстрації місця проживання або складання актового запису. У повному витязі з Реєстру щодо актового запису зазначаються всі відомості про певний вид актового запису, які містяться в Реєстрі на момент формування витягу, з переліком у хронологічному порядку всіх унесених змін та іншої інформації, а також відомості про всі видані свідоцтва.
Право на отримання витягу з Реєстру стосовно відомостей про себе та про своїх родичів має фізична особа по досягненні 16-річного віку за умови пред’явлення паспорта або паспортного документа і документів, що підтверджують родинні стосунки між заявником та особою, щодо якої складено актовий запис.
Для отримання витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян подається письмова заява (запит), де потрібно вказати одну із відомостей про фізичну особу, щодо якої видається витяг з Реєстру:
- прізвище, власне ім'я, по батькові, дата та місце народження особи;
- серія і номер свідоцтва про державну реєстрацію відповідного акту цивільного стану, дата його видачі;
- реєстраційний номер, за яким зареєстровано внесення відомостей про акт цивільного стану.
До заяви додається документ про внесення плати за видачу витягу, яка становить 73 гривні. Окремим категоріям витяг з Державного реєстру видається безплатно.
Заява (запит) про надання витягу з Реєстру подається заявником особисто, через представника або надсилається поштою. У разі надсилання заяви поштою справжність підпису заявника, а також копій паспорта громадянина України або паспортного документа та документів, що підтверджують родинні чи сімейні стосунки, засвідчуються нотаріально.
За 9 місяців 2021 року відділи ДРАЦС Волинської області видали 13 408 витягів з Реєстру, - зазначає заступник начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Волинській області Ольга Семенюк. Найчастіше волиняни звертаються за видачею витягу з Реєстру для отримання допомоги на поховання (ці витяги громадяни мають право отримати безоплатно), а також для отримання витягу про державну реєстрацію шлюбу щодо підтвердження дошлюбного прізвища та витягу про державну реєстрацію народження відповідно до ст. 126, 133, 135 Сімейного кодексу України.
У видачі витягу з Реєстру може бути відмовлено у разі:
- подання заяви особою, що не має права на отримання витягу згідно з Порядком;
- непред'явлення документа про внесення плати за видачу витягу в повному обсязі;
- відсутності в заяві необхідних відомостей про особу, стосовно якої видається витяг з Реєстру чи наведення таких відомостей не в повному обсязі. 

Plastic Surgery Doctors
Мої відео