Plastic Surgery Doctors

Нове слово серед безконтактних термометрів

Нове слово серед безконтактних термометрів
292101 ПЕРЕГЛЯДІВ

Великобританська компанія TriMedika розробила новий термометр і продемонструвала його на виставці MEDICA 2021. За словами виробників, головною метою нового пристрою є запобігання перехресному зараженню в лікарнях.

 

Ковідна інфекція в останні два роки нагадала людям про те, як важливо тримати відстань між собою. Лікарні не виключенням – передача шкідливих мікроорганізмів обладнанням є серйозною проблемою. Пандемія лише підкреслила важливість інфекційних ризиків, пов'язаних з контактом, навіть коли потреба у подібному продукті була очевидна раніше. Саме для вирішення таких критичних повсякденних проблем, виробник медичної техніки, відомий наданням клінічних пристроїв для лікарень у всьому світі, розробив свій «революційний» термометр.

 

Головний операційний директор TriMedika Джулі Брайєн так говорить про новий інструмент: «За багато років у галузі термометрії було дуже мало розробок. Отже, ми приступили до розробки безконтактного інфрачервоного термометра, точного та достатньо міцного, щоб його можна було використати у завантажених палатах лікарні».

 

У найближчому майбутньому TriMedika поставить продукт у лікарні до 21 країни, а у 2022 році планує вийти на ринок США. Використовуватимуть нові термометри понад 1000 лікарень по всьому світу, включаючи спеціалізовані відділення та відділення інтенсивної терапії. Якість винаходу також доводить його номінація: «Прорив року у галузі охорони здоров'я» на британській премії великих підприємців 2021 року.

Plastic Surgery Doctors
Мої відео