Plastic Surgery Doctors

Знаменитості, що стали батьками завдяки ЕКО

Знаменитості, що стали батьками завдяки ЕКО
188607 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дженніфер Лопес та Марк Ентоні 
 
У 2004 році вони одружилися і протягом тривалого часу Дженніфер не могла завагітніти. Після чого подружжя звернулося по допомогу до лікарів та технології ЕКЗ. Таким чином на світ у 2008 році з'явилися двійнята Макс та Емма, хоча перед цим вони пережили не одну безуспішну спробу ЕКЗ. Але завзятість і віра Джей Ло допомогли стати їй прекрасною матір'ю у 39 років. 

Джулія Робертс та Деніел Модер 
 
Минулого року подружня пара відзначила 17-ту річницю весілля. Ось уже багато років закохані, як і раніше, трепетно ​​ставляться один до одного. Протягом двох років вони планували вагітність, але їхні спроби були марними. Завдяки лікарям і технології ЕКЗ в 2004 році з'явилися на світ двійнята - дівчинка Хейзел і хлопчик Фіннеас. А в 2007 у сім'ї Джулії та Деніела з'явився третій малюк на ім'я Генрі (знову ж таки за допомогою ЕКЗ). 

Бред Пітт та Анджеліна Джолі 
 
Всіми нами відома голлівудська пара, яка на даний момент вже розлучена, є батьками шістьох дітей. Троє діток стали прийомними завдяки доброму серцю Джолі. Меддокс - перший хлопчик із Камбоджу, якого усиновила Анджі ще 2002 року. Захара Марлі - дівчинка з Ефіопії, за життя якої боролися Бред і Джолі вже разом (дівчинка була тяжко хвора, коли її удочерили у 2005 році). Пакс Тьєн – прийомні батьки взяли хлопчика у 2007 році з В'єтнаму вже після народження у 2006 їхньої спільної дитини, доньки Шайло. На той момент, коли пара зважилася на народження двійнят у 2008 (хлопчика Нокса Леона та дівчинки Вів'єн Маршелін) у них було четверо дітей. Насправді проблем із зачаттям у пари не було. Вони просто хотіли двійню та однакову кількість хлопчиків та дівчаток у своїй сім'ї. Адже завдяки технології ЕКЗ можна заздалегідь "вибрати" стать малюка і "зробити" двійню. 

Селін Діон та Рене Анжеліл  

Велика різниця у віці не стала перешкодою перед довгими роками шлюбу Селін та Рене. Вони одружилися в 1994 році, а їх первісток, Рене Шарль, народився в 2001 після довгих років безпліддя. А через дев'ять років у 2010 завдяки сучасній медицині Селін народила двох синів – Едді та Нельсона. На жаль, у 2016 році їхній батько, Рене Анжеліл, помер. 

Ніколь Кідман і Кіт Урбан  

Ніколь було вже двоє улюблених прийомних діток ( Конор та Ізабелла Круз). Ніколь пережила позаматкові вагітності та викидні, а також невдалі спроби ЕКЗ. Але незважаючи на всі ці важкі випробування, в 2008 році Ніколь і Кіт стали батьками довгоочікуваної доньки, на ім'я Сандей, а в 2010 завдяки сурогатній мамі народилася ще одна принцеса - Фейт. 

Кортні Кокс та Девід Аркетт  

Кортні стала мамою у 41 рік. Але дісталася ця вагітність їй дуже нелегко. До того, як народилася маленька Коко в 2004 році, вагітність у Кортні протікала важко. До цього вона пережила викидень, а після народження дочки було ще кілька спроб, які закінчувалися також викиднем. Зараз акторка, яку ми знаємо як Моніку із серіалу "Друзі", абсолютно щаслива і каже, що не уявляє як би склалося її життя без Коко. 

Це далеко не єдині випадки, коли наука та любов перемагають усі труднощі та випробування. Завдяки ЕКЗ багато пар набули щастя під назвою батьківство і материнство. 

Теги: Репродуктологія Київ
Plastic Surgery Doctors
Мої відео