Plastic Surgery Doctors

Інвесторів «Sky River 2» вводять в оману? ЖК у передмісті Києва будують як готель

Інвесторів «Sky River 2» вводять в оману? ЖК у передмісті Києва будують як готель
343569 ПЕРЕГЛЯДІВ

Квартира у передмісті Києва, з краєвидом на Дніпро та в екологічно чистій локації? Звучить надто добре, аби бути правдою. Адже насправді ЖК «Sky River 2» будують під виглядом готелю й із порушеннями. Але у відділі продажу про це — анічичирк, зазначає журналістка Марія Шевель.

Очільниця відділу продажу ЖК «Sky River 2» Єлизавета Пінчук запевняє: апартаменти матимуть житлове призначення.

«Земельна ділянка призначена для об’єктів рекреаційного призначення. А це є готель, бази відпочинку. Ми будуємо житловий комплекс і змінили цільове призначення для об‘єктів рекреаційного призначення», — стверджує вона.

Сумнівний об'єкт зводять на вулиці Приозерній, 17. Забудовники — компанія «Дніпровські хвилі» разом зі «Status Group». Керівник останньої — Сергій Турчак.

SkyRiver 2
У відділі продажу запевняють, що не знають про порушення Фото: СтопКор

«Та, за даними журналістських розслідувань,  цією девелоперською компанією керує скандальний нардеп від «Слуги народу» Андрій Стріхарський. Іронія полягає в тому, що Стріхарський був членом ТСК із питань розслідування фактів корупції в органах Держархбудконтролю. І зараз дуже завзято підтримує ДІАМ та його очільника Семена Кривоноса», — коментує журналістка ІА «Стоп корупції ТБ» Марія Шевель.

Згідно з дозвільними документами, тут будується готельно-ресторанний комплекс з апартаментами.

Але на всіх рекламних щитах анонсований саме продаж квартир у житловому комплексі «Sky River 2».

Своєю чергою, компетентні інстанції не поспішають із діями — об’єкт продовжують зводити, попри висновки екоекспертиз, які встановили, що забудовник не має оцінки впливу на довкілля. Хоча під час детального аналізу дозвільних та інших документів стосовно будівництва було встановлено низку кричущих порушень.

«Експертиза виявила нецільове використання земельної ділянки та незаконне зняття верхнього шару родючих ґрунтів», — ідеться в акті Держгеокадастру.

Відповідь Держгеокадастру
Відповідь Держгеокадастру Фото: скриншот

Представники громадської організації «Стоп корупції» понад пів року надсилали десятки документів – скарг, звернень та заяв до контрольних органів, зокрема ДІАМ.  Але там правозахисникам у перевірці відмовили. Чому очільник структури ігнорує промовисті факти порушень із боку забудовника та нардепа Стріхарського – питання відкрите. Активісти припускають, що тут може йтися про зацікавленість самого керівника у співпраці з девелопером, тому справа й гальмується.

На додачу, технічні умови на водопостачання та водовідведення на цьому об’єкті, які надав замовник Держархбудінспекції задля отримання дозволу на виконання робіт, виявилися підробленими, зазначає правозахисник Максим Томілов.

«Ми з’ясували це, звернувшись до територіальної громади. На запитання про документи на під'єднання до водопостачання представники місцевої влади відповіли, що жодних технічних умов на це будівництво вони не видавали», — розповідає Максим.

Тож чи варто купувати розрекламоване житло в ЖК «Sky River 2»? Питання риторичне. 

stopcor.org

Теги: Sky River 2,ЖК Sky River 2,Дніпровські хвилі,забудовник ,незаконне будівництво,Status Group,Сергій Турчак
Plastic Surgery Doctors
Мої відео