Plastic Surgery Doctors

Що відомо про діяльність адміністрації на Київщині, її структура, керівництво

Що відомо про діяльність адміністрації на Київщині, її структура, керівництво
586200 ПЕРЕГЛЯДІВ

Як відомо, в кожному місті є своя державна адміністрація, тобто верхівка влади в даному регіоні. Такий самий орган влади є й у міст Київської області, точно його назва — Київська обласна державна адміністрація.

 

Розпочала свою професійну діяльність вона ще в 1992 році, також відома за назвами Київська ОДА і КОДА. Вся їхня діяльність базується на принципі верховенства права, гідне забезпечення прав і свобод людини й громадянина усім без винятку. Крім того, адміністрація зазначає про важливість принципів законності, відкритості й прозорості у своїй роботі. Такими ж засадами керуються і схожі органи влади в інших містах нашої країни. КОДА чітко покладається у виконанні своїх завдань на такі нормативно-правові акти, як: закони України; Конституція держави; відповідні постанови Верховної Ради України, які не порушують вимог Конституції України та прийнятих законів країни; актами Кабінету Міністрів України й тому подібними документами. Ще хотілося б додати, що основними законами, якими керується Київська ОДА є закони України: про місцеві державні адміністрації, про місцеве самоврядування в державі, про державну службу, про запобігання корупції.

Щодо місця знаходження Київської обласної державної адміністрації, то штаб-квартира знаходиться за адресою площа Лесі України 1, місто Київ. Звернутися туди можна, ознайомившись з графіком роботу даного органу влади, який розміщений на їхньому офіційному вебсайті. Тобто з понеділка по четвер КОДА функціює з 8:00 год до 17:00 год, проте в п’ятницю дещо інший графік — з 8:00 год до 15:45 год. У вихідні дні адміністрація відпочиває, тому туди ніяк не пройти. З приводу управлінського апарату, то зараз посаду голови Київської обласної державної адміністрації займає Василь Геннадійович Володін (приблизно з початку 2020 року). Він своєю чергою має декілька заступників: перший заступник голови КОДА — Назаренко Д. Ю., заступник голови (надалі скорочено — застп. гол.) Лісовик А. В., застп. гол. Торкунов О. М., застп. гол. з питань цифрового розвитку Шугалій Д. А., застп. гол. Осипенко Ж. Ж., на сайті теж зазначено графік приймання у кожного з них.

До того ж Київська ОДА має свою структуру, а саме підрозділи, такі як, наприклад: відділ внутрішнього аудиту, управління з міжнародного співробітництва, юридичний департамент, управління молоді та спорту, департамент фінансів, державний архів Київської області, департамент освіти й науки, управління туризму, служба у справах дітей та сімей, управління пасажирських перевезень і багато інших з якими можна ознайомитися детальніше на сайті органу влади, там розміщена інформація про керівників цих підрозділів, їхні функції, спеціалізація і контактна інформація. Крім цього свою діяльність активно здійснює й апарат Київської обласної державної адміністрації. Він містить в собі відділ забезпечення роботи керівництва, сектор режимно-секретної роботи, управління персоналом, патронатну службу голови КОДА, управління фінансово-господарського забезпечення, відділ роботи зі зверненням громадян й інші. Насправді надзвичайно цікаво більше дізнаватися про роботу такого значного органу державної влади, його апарат, структуру, нормативно-правові бази та діяльність загалом. Адже він складається з величезної кількості різних підрозділів, відділів, управлінь, секторів, що мають дещо різну специфіку роботи та реалізують свою діяльність в якійсь певній сфері життя, проте слід зазначити, що не можна відокремлювати їх один від одного, вони хоч і різні, але разом працюють як один великий та сильний механізм.

 

Отже, існує багато аспектів роботи даного органу обласної влади, хоча, якщо мати хороше бажання, то з ними можна краще ознайомитися навіть і в інтернеті. Якісна обізнаність ніколи не завадить, а навпаки може стати в пригоді при потребі звернутися по допомогу до КОДА.

Plastic Surgery Doctors
Мої відео