Plastic Surgery Doctors

Айсберг А-68

Айсберг А-68
329563 ПЕРЕГЛЯДІВ

Чотирирічна історія одного айсберга, на ім'я  А-68 завершилась, проте вчені  досі вивчають його вплив на природу.

На сьогодні вчені вважають що найбільший шматок айсберга викинув  мільярди тонн прісної води у море неподалік природного заповідника. Вважається що це природне явище мало великий вплив на екосистему.

Літком 2017 року айсберг А-68  відколовся від льодника Лерсона С в Антрактиді.Розміри айсберга оцінюються у 5 664 км 2 (2 187 миль 2 ), він вважається одним з найбільших айсбергів. Льодяна брила, плавала в холодних водах. На початку 2020 року він почав пливти на у відкриті води пролива Дрейка.

Пізніше у 2020 році з'ясувалося,що велика частина, яку називають A-68A, знаходиться на шляху зіткнення з островом Південна Георгія, важливою природоохоронною ділянкою.

Побоювання полягали в тому, що айсберг застрягне на мілководді морського дна і потенційно залишиться там до десяти років, порушивши звички харчування та розмноження тюленів та пінгвінів, які вважають острів своїм будинком.

Льодяна брила відплина  від Південної Георгії та розбився на маленькі частини, частинки стали надто маленькими, для того, щоб їх відстежувати. проте їх присутність може вплинути на середовище, в більшості на те, яка кількість прісної води  A-68A вилилось під час таяння.

У новому дослідженні були використані дані  з 5 супутникових місій, для того, щоб вивчити зміни у площині та товщині айсберга.

Місія CryoSat и ICESat-2 виміряли надводний борт айсберга, тобто його висоту над поверхнею моря. Дослідження показало, що A-68A досяг мілководдя навколо Південної Георгії, він простягався лише на 141 м (463 фути) від поверхні, ледве уникнувши застрягання на морському дні, глибина якого становить близько 150 м (492 фути).

 

Як зазначається, A-68A випустив близько 152 мільярдів тонн прісної води у море неподалік від Південної Георгії. Це може вплинути на циркуляцію океану, появу планктону та звички харчування інших тварин у цьому районі, але команда не може бути повністю впевнена, на що можуть бути схожі ці ефекти.

Plastic Surgery Doctors
Мої відео