Plastic Surgery Doctors

Європейська комісія перегляне використання ртуті

Європейська комісія перегляне використання ртуті
401355 ПЕРЕГЛЯДІВ

Європейська комісія оголосила що почне відкриті консультації з громадськістю ЄС про перегляд використання ртуті в продукції.

За словами члена Європейського комітету, ртуть представляє серйозну небезпеку для навколишнього середовища та здоров'я людей європейський союз пройшов довгий шлях для її обмеження.Наразі потрібно розглянути сфери, у яких використовують ртуть у союзі -  зубна альмага, а також експортування продуктів, у яких використовують ртуть.

Європейський комітет прагне досягнути нульового забруднення.

У повідомлені комісії зазначається, що у ЄС вже присутня політика мінімізації впливу ртуті на людей та навколишнє середовище.

Проте велика кількість ртуті продовжує використовуватися у ЄС, в більшості у стоматологічній амальгамі, та в освітлювальних та вимірюючих приладах.

Забруднення ртуттю є стійким та при тривалому використанні має вплив на навколишнє середовище та накопичується у харчових продуктах.

Під час консультацій планується розглянути заборону на виробництво в Європейському Союзі та експорту деякої продукції з використанням ртуті, які вже заборонені до продажу на внутрішньому ринку Євросоюзу.

Консультації плануються з 3 травня.

 

Plastic Surgery Doctors
Мої відео