Plastic Surgery Doctors

СБУ проводить контрдиверсійні навчання у більшості регіонах України: під посиленим захистом держкордон і стратегічні об’єкти

СБУ проводить контрдиверсійні навчання у більшості регіонах України: під посиленим захистом держкордон і стратегічні об’єкти
340278 ПЕРЕГЛЯДІВ

СБУ продовжує комплексні контрдиверсійні заходи для запобігання та нейтралізації загроз розвідувально-підривної діяльності проти нашої держави. У більшості регіонах України співробітники спецслужби проводять та планують масштабні багатоетапні навчання.

Під час тренувань посилена увага приділяється відпрацюванню дій щодо захисту державного кордону та стратегічно важливих об’єктів.

Метою проведення заходів є удосконалення міжвідомчої взаємодії з протидії можливим терористичним і диверсійним загрозам.

Навчання проводяться в умовах максимально наближених до реальних із використанням спеціальної техніки та озброєння. Тому в окремих районах можливе тимчасове обмеження переміщення пішоходів і транспортних засобів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд автомобілів тощо.

СБУ звертається до громадян із розумінням поставитися до можливих тимчасових незручностей і належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців.

Тренувальні заходи відбуваються у межах чинного законодавства та з неухильним дотриманням прав і свобод людини.

Крім того, СБУ закликає громадян бути пильними і невідкладно повідомляти правоохоронців за телефоном 0 800 501 482, електронною поштою callcenter@ssu.gov.ua або іншим зручним способом щодо:

  • підозрілих осіб, які проявляють необґрунтований інтерес до військових об’єктів, будівель органів влади та об’єктів критичної інфраструктури, або здійснюють їх фото-, відеофіксацію;
  • підозрілих транспортних засобів чи безпілотних літальних апаратів, особливо поблизу стратегічно важливих об’єктів;
  • виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження.

Дякуємо громадянам за розуміння необхідності проведення контрдиверсійних навчань.

Заходи проводять Координаційні групи Антитерористичного центру при регіональних органах СБУ.

ssu.gov.ua

Теги: Служба Безпеки України,СБУ
Plastic Surgery Doctors
Мої відео