Plastic Surgery Doctors

Богдан Безкоровайний тікав від війни за кордон? “героя” з прокурорським посвідченням зупинили прикордонники

Богдан Безкоровайний тікав від війни за кордон? “героя” з прокурорським посвідченням зупинили прикордонники
315222 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно, 1 березня близько 13.30 годин, на пункт пропуску 7-го прикордонного Карпатського загону "Краковець" прибув автомобіль "Тойота" (д/н АА 1989), за кермом якого був 32-річний чоловік, а пасажиром – його 56-річний батько. Дані чоловіки, що прибули у пункт пропуску «Грушів»(на Львівщині) входять в категорію осіб, яким тимчасово обмежено право виїзду за кордон.

Та як виявилось, їхній статус перебування в категорії мужчин, яким тимчасово обмежено право виїзду за кордон - далеко не єдиний сюрприз, що чекав працівників ДПСУ.

Водій автомобіля "Тойота", що намагався перетнути кордон - виявився держслужбовцем. Він надав прикордонникам розписку про перебування на спеціальному військовому обліку. А коли з’ясувалося, що документ протермінований - дістав посвідчення працівника однієї з прокуратур Києва.

Як з'ясувалось, одним із порушників виявився Безкоровайний Богдан Вікторович (24.05.1990 р.), і він є працівником прокуратури.А саме, цей чоловік працює на посаді першого заступника керівника Солом'янської окружної прокуратури Києва. Посвідчення прокуратури міста Києва видане 18 травня 2021 і дійсне до 18 травня 2026 року. Його безпосереднім керівником є Даракчі Олександр Георгійович, Керівник цієї ж Солом’янської окружної прокуратури міста Києва.

Щодо 56-річного пасажира, а за разом і батька прокурора-втікача, то ним був Віктор Безкоровайний, який в минулому працював на посаді прокурора Київської області. На цю посаду, в 2014 році він був призначений тодішнім Генпрокурором Віталієм Яремою. Проте, в кінці березня  2015-го на підставі закону про очищення влади був звільнений (у 2011-2012 рр. працював заступником прокурора м.Києва).

Також, батько-напарник по спробі втечі з країни в час війни Віктор Безкоровайний відомий тим, що в січні 2015 року, на той час його 22-річна дочка Василина дивним чином стала власницею квартири в елітному житлокомплексі «Новопечерські Липки» у Києві. Квартира площею 112 кв.м., по вул.Драгомирова, 20-а дісталась тоді дочці Безкоровайного по договору дарування.Сам же Віктор Безкоровайний на той час ще працював на посаді прокурора Київської області.

Цікаво, що «Будспецсервіс», забудовник цієї квартири, в той час пропонував житло в цьому комплексі за ціною від 5,86 млн грн за площу понад 110 кв.м.

Та і це ще не всі сюрпризи, що чекали прикордонників Карпатського загону "Краковець”. Працівники ДПСУ разом з офіцером внутрішньої безпеки оглянули Безкоровайного та його авто. В підсумку виявили, що він разом із батьком намагалися вивезти з України наступні речі:

  • пістолет ПМР 9 мм і 16 набоїв до нього;
  • пістолет Глок-17 9 мм та 98 набоїв до нього;
  • пістолет Glock-26;
  • ніж;
  • ювелірні вироби в кількості 83 шт;
  • золоті монети в кількості 15 шт;
  • близько 40 000 доларів.

Речі, вилучені у Богдана Безкоровайного на КПП. Фото: СтопКор

Українські прикордонники відмовили вказаним особам у виїзді з України. Працівниками митниці складено протокол про порушення митних правил. Також, вирішується питання щодо порушення кримінального провадження за незаконне поводження зі зброєю.

24 лютого на нашу державу напала Росія, в Україні йде війна! Ворог без перерви намагається знищити український народ та чинну, законно обрану владу. Світова спільнота із 86-ти держав об'єдналися в Антивоєнну коаліцію. Міста України цинічно та безпощадно обстрілюються, окупант всіми силамами намагається знищити Україну. 

І, варто наголосити, що на період дії правового режиму воєнного стану чоловікам – громадянам України, віком від 18 до 60 років, крім визначених винятків, обмежено виїзд за межі України.

Прикордонники припускають, що "герой" хотів втекти за кордон, підкупивши працівника ДПСУ. Наразі його затримано, проводяться необхідні слідчі дії.

Все це, аж ніяк не зупинило батька і сина Безкоровайних! Такі їхні дії - це “втеча пацюків”, напевне на їхню думку, “із тонучого корабля”. Так от тільки, наша могутня і сильна держава на всіх рубежах дає відсіч і перемагає ворога. А “тонути” вона може лише в цинічній уяві зрадників, якими Безкоровайних тепер неодмінно називатиме Український Народ.  

Потрібно ще зазначити, що за даними Громадської організації “Україна проти свавілля чиновників”, Безкоровайний Богдан Вікторович входить до списку прокурорів, які переслідували учасників Акцій протесту під час “Революції Гідності”. Такі дані опубліковані на сайті організації.

Його ж батько, Віктор Безкоровайний, який з ним намагався покинути Україну - працював на владу Януковича і на підставі закону про очищення влади був звільнений.

То що ж виходить?...

Їхня втеча, це самовикриття зрадників України, які довгий час маскувались під держслужбовців?...     

Теги: Богдан Безкоровайний, Безкоровайний Богдан Вікторович, Перший заступник керівника Солом’янської окружної прокуратури міста Києва Безкоровайний Богдан, Перший заступник керівника Солом’янської окружної прокуратури міста Києва, Керівник Солом’янської окружної прокуратури міста Києва, Даракчі Олександр Георгійович, Віктор Безкоровайний, 1 березня автомобіль Тойота, війна в Україні, Солом’янська окружна прокуратура міста Києва, прокурор переслідував майданівців, син Віктор Безкоровайного – Богдан Безкоровайний, пункт пропуску 7-го прикордонного Карпатського загону "Краковець", працівники ДПСУ затримали прокурора, з 24 лютого в Україні йде війна, напала Росія на Україну, прокурор Безкоровайний тікав з України, Соломенская окружная прокуратура города Киева, прокурор преследовал майдановцев, сын Виктор Бескоровайный – Богдан Безкоровайный, пункт пропуска 7-го пограничного Карпатского отряда "Краковец", работники ГНСУ задержали прокурора, с 24 февраля в Украине идет война, напала Россия на Украину, прокурор Бескоровайный бежал из Украины, Богдан Бескоровайный, Бескоровайный Богдан Викторович, Первый заместитель руководителя Соломенской окружной прокуратуры города Киева Бескоровайный Богдан, Первый заместитель руководителя Соломенской окружной прокуратуры города Киева, Руководитель Соломенской окружной прокуратуры города Киева, Даракчи Александр Георгиевич, Виктор Безкоровайный, 1 марта автомобиль Тойота, война в Украине
Plastic Surgery Doctors
Мої відео