Plastic Surgery Doctors

☝🏻Центр протидії дезінформації при РНБО України підтверджує, що вчителів окупованого Криму під загрозою звільнення примушують до поширення в соціальних мережах Криму постів в підтримку дій російської армії в Україні.

☝🏻Центр протидії дезінформації при РНБО України підтверджує, що  вчителів окупованого Криму під загрозою звільнення примушують до поширення в соціальних мережах Криму постів в підтримку дій російської армії в Україні.
349292 ПЕРЕГЛЯДІВ

☝🏻Центр протидії дезінформації при РНБО України підтверджує, що  вчителів окупованого Криму під загрозою звільнення примушують до поширення в соціальних мережах Криму постів в підтримку дій російської армії в Україні. 

❗️Так зване окупаційне "министерство образования" поширило серед навчальних закладів Криму інструкцію з вимогою  до вчителів розмістити не менше трьох постів за даною тематикою та фото начебто українських полонених. ❗️Таким чином російська пропаганда намагається створити красиву "картинку" - начебто підтримки російської агресії пересічними росіянами.

☝🏻Довіряйте лише перевіреній інформації

💪🇺🇦Боремо #інфотерор разом!

🤛#stoprussia

Теги: Російське вторгнення в Україну, stoprussia
Plastic Surgery Doctors
Мої відео