Plastic Surgery Doctors

Російське вторгнення в Україну : Зведення Генштабу ЗСУ станом на 12:00 23 березня

Російське вторгнення в Україну : Зведення Генштабу ЗСУ станом на 12:00 23 березня
372220 ПЕРЕГЛЯДІВ

Зведення Генштабу ЗСУ станом на 12:00 23 березня:

🔻На Волинському напрямку активних дій противника не виявлено. Частково підтверджується повернення окремих підрозділів республіки Білорусь до пунктів постійної дислокації, але значне угруповання військ лишається поблизу кордону.

🔻На Поліссі окупанти намагаються закріпитися на досягнутих рубежах, здійснюють перегрупування після отриманих втрат. Триває повітряна розвідка, нарощуються засоби протиповітряної оборони та здійснюється мінування підступів до позицій своїх військ.

🔻На Сіверщині після невдалого блокування Чернігова окупанти намагаються відновитися. 

🔻На Броварському напрямку окупанти продовжують інженерні роботи, мінують місцевість і цивільні об’єкти. 

🔻На Слобожанському напрямку підрозділи російських окупантів зосереджують зусилля на блокуванні міст Харків та Суми та відновленні втрат особового складу. В районі Ізюма сили оборони України знищили до 60% особового складу та техніки окупантів.

🔻На Донецькому напрямку метою окупантів лишається встановлення контролю над Рубіжним, Сєвєродонецьком, Попасною, Верхньоторецьким, Мар’їнкою та Маріуполем. Успіхів ворог не має, несе втрати.

🔻Hа Таврійському напрямку суттєвих змін не виявлено. У Криму біля Джанкоя зафіксовано прибуття та зосередження особового складу та військової техніки РФ.

🔻На Південнобузькому напрямку противник активних дій не веде, посилює інженерне обладнання позицій.

🔻Противник деморалізований, має суттєві втрати та значні проблеми з їхнім поповненням, а також логістичним забезпеченням.

🔻Сили оборони України в окремих районах проводять стабілізаційну операцію, стримують просування ворога, на окремих напрямках змушують противника відійти.

🔻Угруповання Повітряних Сил Збройних Сил України продовжує прикриття наземного угруповання та важливих об’єктів інфраструктури, здійснює відбиття зосереджених ракетно-авіаційних ударів та повітряного нападу противника.

Теги: Російське вторгнення в Україну, stoprussia, closethesky
Plastic Surgery Doctors
Мої відео