Plastic Surgery Doctors

Президента України Володимира Зеленського за підсумками 83-го дня війни

355612 ПЕРЕГЛЯДІВ

⚡️Головне зі звернення Президента Зеленського: 

▪️Ракетний обстріл Львівської області, Сумщини, Чернігівської області. Авіаудари в Луганській області. Специфічна диверсійна активність в прикордонних районах. Усе це - створення напруги для нашої держави, випробовування наших сил, спроба компенсації російської армії за серію провалів на сході і півдні нашої країни.

▪️Говорив сьогодні з канцлером Німеччини Олафом Шольцом про оборонну підтримку України, нашу взаємодію на рівні Євросоюзу. Поінформував про актуальну ситуацію на полі бою та про можливий розвиток цієї ситуації.

▪️Мав розмову з президентом Франції Емануелем Макроном. Обговорили шостий пакет санкцій, який готується в Євросоюзі. Євроінтеграційні кроки України. Переговорний процес з Росією та евакуацію наших героїв з "Азовсталі". 

▪️Евакуаційна місія триває, її курують наші військові і розвідники, залучені найбільш впливові міжнародні посередники.

▪️Сьогодні, під час церемонії відкриття Каннського кінофестивалю, звернувся до світової кінематографічної спільноти. І нагадав, що зараз, як і в 1940-х роках, потрібно сміливо і відкрито захищати свободу і боротися з диктатурою.

▪️Підписав сьогодні укази про нагородження наших героїв. 165 військовослужбовців Збройних Сил України відзначені державними нагородами, з них 13 посмертно.

▪️Звання Герой України присвоєно трьом військовослужбовцям 24-ї окремої механізованої бригади. Тим, хто проявив надзвичайну хоробрість і ефективність в боях на Донбасі.

▪️Сьогодні попрощався з першим президентом України Леонідом Макаровичем Кравчуком. Церемонія відбулась в Києві, який залишиться столицею незалежної держави. Від 1991-го і назавжди.

Plastic Surgery Doctors
Мої відео