Plastic Surgery Doctors

Окупанти планують удари по Львівській залізниці: подякували Геращенку за "наводку"

Окупанти планують удари по Львівській залізниці: подякували Геращенку за "наводку"
240286 ПЕРЕГЛЯДІВ

Хайп, неперевірені джерела чи коригування ворожого вогню? Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко 1 червня поширив інформацію про те, що росіяни нібито вразили Бескидський тунель на Львівщині. Інформація виявилась неточною, однак представники окупантів її "взяли до уваги" і вже анонсували удари по залізничних тунелях у західних областях України.

1 червня росіяни нанесли удари по Львівщині, того ж дня радник голови МВС Антон Геращенко повідомив у власному телеграм-каналі, що ворожі ракети влучили у Бескидський залізничний тунель.

Це твердження згодом спростували голова правління "Укрзалізниці" Олександр Камишін та голова Львівської ОВА Максим Козицький. За словами Камишіна, росіяни дійсно вдарили по залізничній інфраструктурі, однак інформація про Бескидський тунель не відповідає дійсності.

Згодом Геращенко відредагував текст свого посту: в оновленому варіанті тексту вже відсутня згадка про Бескидський тунель.

Своєю чергою, Козицький уточнив, що йдеться про об'єкт транспортної інфраструктури у Стрийському районі на Львівщині.

"Хочу також вкотре наголосити: слідкуйте за тим, звідки ви берете інформацію. Вчора один телеграм-канал поширив фейк про цей ракетний удар. Багато телеграм-каналів, медіа і людей перепостили собі цей фейк, а потім першоджерело відредагувало інформацію", – наголосив посадовець.

Натомість джерела окупантів уже анонсували можливість подальших ударів по залізничним об'єктам на заході України, у тому числі й по Бескидському тунелю, який згадував Геращенко.

Так званий "посол ЛНР" у рф Родіон Мірошник заявив, що "для запобігання постачанню іноземної військової техніки на Донбас, яку так рясно сьогодні виділяє Захід, необхідно знищити шляхи її доставки до місць воєнних дій – насамперед залізничні тунелі на західній Україні". 

''Посол ЛНР'' у рф анонсував нові удари окупантів по Львівській залізниці

Він послався на поширену Геращенком інформацію й виділив три ймовірні цілі окупантів: Бескидський тунель, що знаходиться на ділянці Лавочне-Мукачево, протяжністю 1765 метрів, тунель на ділянці Делятин-Держкордон і тунель на ділянці Сянки-Ужгород завдовжки 907 метрів.

Зауважимо, раніше Антона Геращенка вже критикували за поширення інформації, яка може допомагати ворогу коригувати напрямки ударів. Зокрема, речниця управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Києві Світлана Водолага закидала раднику міністра, що завчасно він повідомив про збиття ППО ракети над столицею та назвав район, у якому впали її уламки.

Нагадаємо, наприкінці травня попри заборону публікувати фото та відео наслідків ворожих артобстрілів, речник Запорізької ОВА Іван Ареф’єв оприлюднив результати влучання російських ракет по об’єктах міста, спрацювавши фактично як корегувальник вогню противника.

stopcor.org

Теги: Антон Геращенко,окупанти, війна в Україні,Львівська залізниця,Бескидський тунель,ракетний удар,Львів
Plastic Surgery Doctors
Мої відео