Plastic Surgery Doctors

10 років ув’язнення – заочно засуджено розвідника так званої днр

10 років ув’язнення – заочно засуджено розвідника так званої днр
299813 ПЕРЕГЛЯДІВ
За публічного обвинувачення Донецької обласної прокуратури Ленінським районним судом м. Дніпропетровська заочно ухвалено вирок 45-річному мешканцю Дніпропетровської області за участь у терористичній організації та призначено покарання у вигляді 10 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна (ч. 1 ст. 258-3 КК України).Прокурором у суді доведено, що чоловік з 2014 року перебував у складі 1-го розвідувального взводу розвідувальної роти у складі в/ч 08803 «Беркут» псевдореспубліки днр. Розвідник з позивними «Сталкер» і «Петруха» брав участь у розвідувальних виходах, а також бойових діях проти Збройних Сил України в районі с. Логвинове, м. Вуглегірськ Бахмутського району та м. Дебальцеве Донецької області.
До обов’язків зловмисника входило спостереження, фіксація ділянок фронту, на яких проходили бойові дії проти українських захисників, охорона спеціалістів технічної розвідки, а також захоплених об’єктів інфраструктури.
Оскільки засуджений продовжує перебувати на тимчасово окупованій території Донеччини та працювати на терористів, судове слухання проводилось в порядку спеціального судового провадження (in absentia).
Plastic Surgery Doctors
Мої відео