Plastic Surgery Doctors

СБУ ліквідувала у Києві підпільну «типографію», де підробляли довідки про непридатність до військової служби

СБУ ліквідувала у Києві підпільну «типографію», де підробляли довідки про непридатність до військової служби
324690 ПЕРЕГЛЯДІВ

У результаті слідчо-оперативних дій у Києві військова контррозвідка СБУ нейтралізовала злочинну групу, яка займалась незаконним переправленням за кордон українських громадян призовного віку.

Зловмисники пропонували своїм клієнтам підроблені посвідчення військовозобов’язаних та довідки про непридатність до військової служби.

За даними слідства, для серійного виготовлення підробок учасники схеми використовували типографський цех афілійованої комерційної структури.

Пакет фальшивих документів вони оцінювали у розмірі від 800 до 2 тис. дол., залежно від термінів їх оформлення.

Встановлено, що протиправну діяльність організували двоє мешканців столиці. Для пошуку клієнтів вони створили спеціалізовану інтернет-платформу, де пропонували свої «послуги». Розрахунок за них отримували на власні банківські картки, а підробки відправляли «замовникам» через сервіси поштового зв’язку.

Під час обшуків за місцями перебування зловмисників правоохоронці виявили бланки військово-облікових документів, фальшиві довідки військкоматів і мобільні телефони з доказами злочинних дій.

За матеріалами СБУ, обом організаторам схеми повідомлено про підозру.

Наразі тривають комплексні заходи для встановлення і притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до злочинів.

Заходи із викриття зловмисників проводилои співробітники військової контррозвідки СБУ за процесуального керівництва Солом'янської окружної прокуратури.

ssu.gov.ua

Теги: СБУ , Служба Безпеки України,військова контррозвідка СБУ,підроблені посвідчення військовозобов’язаних,довідка про непридатність до військової служби,військова служба,типографія
Plastic Surgery Doctors
Мої відео