Plastic Surgery Doctors

Більше не еліта: до "приватної армії путіна" набирають зеків, – розвідка

Більше не еліта: до "приватної армії путіна" набирають зеків, – розвідка
272121 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сумнозвісна російська приватна військова компанія "Вагнер" знижує стандарти найму після великих втрат, яких окупанти зазнали у війні проти України.

Про це повідомило в понеділок, 18 липня міністерство оборони Великої Британії.

В оновлених даних розвідки британське оборонне відомство зазначило, що рф використовує ПВК "Вагнер" для посилення сил на передовій і для "пом'якшення дефіциту особового складу та втрат".

Група найманців "майже напевно" зіграла центральну роль в нещодавніх боях, включаючи захоплення Попасної та Лисичанська на Луганщині й бої на Донбасі, де зараз сконцентровано епіцентр військових дій.

"Вагнер" знижує стандарти найму, наймає засуджених і осіб, які раніше були в чорному списку. Новобранцям доступне дуже обмежене навчання", – йдеться в повідомленні. Аналітики додають, що це, швидше за все, вплине на майбутню оперативну ефективність групи.

Зниження стандартів вербування "зменшить його цінність як опори для регулярних російських сил", зазначає Міністерство оборони Великої Британії. У зведенні міністерства не повідомляється про джерела цієї інформації.

Раніше Newsweek повідомляв, що російським ув'язненим у Санкт-Петербурзі пропонують свободу та гроші за участь у війні.

Родичі арештантів, які відбувають покарання в місті, повідомили виданню, що "Група Вагнера" ​​пропонує 200 тисяч рублів (3,5 тисячі доларів) і амністію за шість місяців "добровільної" служби на Донбасі – якщо в'язні повернуться живими.

stopcor.org

Теги: Вагнер,ЧВК Вагнер,приватна військова компанія Вагнер, війна в Україні, окупанти,російська армія,окупаційна армія,армія рф
Plastic Surgery Doctors
Мої відео