Plastic Surgery Doctors

ЗСУ атакує Кримський міст та флот рф за першої ж нагоди – Міноборони України

ЗСУ атакує Кримський міст та флот рф за першої ж нагоди – Міноборони України
347205 ПЕРЕГЛЯДІВ

19 липня Володимир Гаврилов, заступник міністра оборони України, заявив, що ЗСУ готується до удару по флоту росії та по Кримському мосту.

Інформацію оприлюднено у інтерв'ю генерал-майора виданню The Times.

Військовий наразі перебуває у Великій Британії разом з підрозділами ЗСУ, які проходять там навчання. Чоловік впевнений, що Україна знищить свої законні цілі в анексованому Криму, коли буде до цього готова.

Росія повинна залишити Крим, заявив Гаврилов. Лише у цьому випадку вона зможе вберегтись від розпаду.

Україна накопичує сили для удару по ворогу у Чорному морі. Поступово ЗСУ отримують протикорабельні засоби, які уможливлять удар по загрозі, якою являється флот у Криму. Крім того, якщо буде нагода, по російським кораблям битимуть по всьому Чорному морю.

Зазначимо, днями командування відвело ЧФ армії рф у порт Новоросійська. Серед ймовірних причин передислокації – острах удару з боку ЗСУ по воєнній базі у Севастополі.

Севастополь розташовано на відстані біля 300 км від українського узбережжя. Коли ЗСУ матиме ракети відповідної дальності, вони дістануть до укріплень рф у цьому місті.

Крім того, коли Севастополь або Бердянськ чи Маріуполь контролюватиметься Україною, досяжним стане і порт у Новоросійську.

Ситуація у Чорному морі

stopcor.org

Теги: Володимир Гаврилов, ЗСУ,флот росії,Кримський мост,Міноборони України
Plastic Surgery Doctors
Мої відео