Plastic Surgery Doctors

Звернення Івана Баканова щодо своєї діяльності на посаді Голови СБУ

Звернення Івана Баканова щодо своєї діяльності на посаді Голови СБУ
354073 ПЕРЕГЛЯДІВ

Звернення Івана Баканова щодо своєї діяльності на посаді Голови СБУ

Дорогі українці!

Шановні співробітники СБУ!

Зазвичай, коли Голова Служби безпеки України йде з посади, прийнято гучно звітувати про професійні здобутки. Я теж міг би вдатися до такої практики – результати є і їх чимало.

Проте з самого першого дня в Службі я сповідував інший принцип – реальні справи не потребують словесної допомоги. Особливо в спецслужбі.

Бо результат – самодостатня величина, яка не залежить від будь-яких суб’єктивних оцінок. Політичних інтриг та інших передумов. Тим більше у такій надчутливій сфері, як державна безпека.

СБУ – не політична структура, а її Голова – не політик. Ми займалися справами, а не піаром. Будували максимально прозорі відносини з суспільством, яке наразі чимало знає про досягнення Служби за останні 3 роки. 

Звісно, скептики будуть завжди. Але пропоную їм поставити собі кілька простих питань: 

▪️За каденції якого Голови СБУ було затримано і оголошено підозру куму Путіна? 

▪️Коли ще Служба безпеки розслідувала кримінальні справи, де фігурують топполітики і лідери парламентських фракцій? 

▪️Чи були коли-небудь більш масштабні та масові викриття ворожих агентів у різних державних органах, ніж за останні роки? 

▪️Хто саме системно взявся за проросійські партії і почав протидіяти ворожій пропаганді?

▪️Коли у державну власність стали повертати майно і важливі об’єкти інфраструктури, які різноманітні ділки прибрали до рук раніше?

Цей перелік можна продовжувати далі.

Так, не все із запланованого вдалося довести до кінця. Були й прорахунки, причини яких слід аналізувати окремо. Водночас варто пам’ятати – складно за кілька років змінити систему, яка десятиліттями зазнавала впливу сильного і підступного ворога, що володіє необмеженими ресурсами. 

Нагадаю, ворог прагнув захопити Київ та країну за 3 дні. І серйозну ставку робив на власні агентурні мережі, які мали проявитись на початку повномасштабного вторгнення. Та в цей найбільш кризовий момент ворожі агенти не спрацювали – СБУ заздалегідь вибудувала чітку систему з їх нейтралізації. І це теж один із результатів, який свідчить про рівень роботи спецслужби.

Я щиро дякую за службу кожному чесному і професійному співробітникові СБУ. Я вдячний народу України за довіру протягом цих трьох років. І сподіваюсь, що результати роботи наступних керівників СБУ будуть  лише кращими. 

І наостанок: зараз, коли кожного дня гинуть найвідданіші сини та доньки України, коли російські ракети вбивають наших дітей і випалюють український хліб –  не слід забувати про єдність. Та нашу силу в ній. Ми маємо спільно і впевнено рухатися до нашої єдиної мети – перемоги над ворогом!

Бо за нами Правда. І з нами Бог.

Слава Україні! Смерть ворогам.

З повагою

Іван Баканов

Теги: Російське вторгнення в Україну, stoprussia, closethesky
Plastic Surgery Doctors
Мої відео