Plastic Surgery Doctors

Росія перекидає на Запоріжжя "тікток-війська" з Чечні: 900 солдатів і командування

Росія перекидає на Запоріжжя "тікток-війська" з Чечні: 900 солдатів і командування
339049 ПЕРЕГЛЯДІВ

Окупанти націлилися на Запоріжжя? На цьому напрямку зафіксовано перегрупування російських військ, до яких планують долучити до трьох зведених тактичних групи зі складу чеченської Росгвардії.

Про це зранку 3 серпня повідомив військовий оглядач, координатор групи "Інформаційний спротив", полковник ЗСУ Костянтин Машовець.

"Доброго ранку, до нас знову їдуть "переможці світлофорів"... Командування військ противника почало перегрупування на Запорізський напрямок підрозділів зі складу військ Росгвардії з території Чечні", – написав він.

Експерт зазначив, що у район Василівки Запорізької області прямує 358-й окремий батальйон оперативного призначення (пункт постійної дислокації – ст.Червлена, Чечня). Ним команувачі противника планують підсилити 429-й полк 19-ї мотострілкової дивізії.

 

Окупанти також везуть понтонно-мостову техніку з Маріуполя на Запоріжжя

В районах населених пунктів Нестерянка, Новопокровка та Роботине також зафіксовано зосередження підрозділів 96-го полку оперативного призначення Рогвардії рф (пункт постійної дислокації – м. Гудермес, Чечня). Це – ймовірне підсилення батальйонно-тактичних груп 503-го полку 19-ї мотострілкової дивізії, які понесли у попередніх боях відчутні втрати.

Загалом на Запорізському напрямку російське командування має намір зосередити та розгорнути до трьох зведених тактичних груп рівня "батальон – рота". Разом із лінійними підрозділами з Чечні на даний напрямок перекидаються й органи управління цього угрупування. Їхню загальну чисельність аналітик оцінює у 850-900 одиниць живої сили, оснащених легкою та важкою піхотною зброєю, автомобільним та спеціальним транспортом, а також легкими ББМ.

Раніше повідомлялося, що "кадирівцями" підсилили також угрупування російських військ на лівобережній Херсонщині.

Зауважимо, протягом останніх тижнів росіяни стягують резерви на південь України: на думку експертів така активність носить не оборонний, а наступальний характер. Найбільш вірогідним напрямком штурму називають саме Запорізький напрямок.

stopcor.org

Теги: Запоріжжя, окупанти, війна в Україні,тікток-війська,росія,ЗСУ
Plastic Surgery Doctors
Мої відео