Plastic Surgery Doctors

Рф масово втрачає танки в Україні: їм буквально "зриває башту" – британська розвідка

Рф масово втрачає танки в Україні: їм буквально "зриває башту" – британська розвідка
273721 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сильне виснаження російських основних бойових танкових підрозділів в Україні частково пояснюється тим, що рф не спромоглася встановити та належним чином застосувати динамічну броню (ERA).

Про це йдеться у ранковій доповіді британської розвідки від 18 серпня.

Міністерство оборони Великої Британії заявило, що за правильного використання динамічна броня знижує ефективність снарядів, що летять, до того, як вони влучать у танк.

"Це свідчить про те, що російські війська не виправили практику поганого використання ERA, яка бере свій початок з часів першої чеченської війни в 1994 році", – додається у звіті.

Несправність пов’язана зі способом, яким більшість російських танків тримають і завантажують боєприпаси, зазначає The Washington Post. Боєприпаси в більшості західних танків можна тримати під підлогою башти, захищеною важким корпусом, або в задній частині вежі. У той час як відсік для зберігання боєприпасів, розміщений у башті, потенційно вразливий до потрапляння.

Цілком імовірно, що багатьом російським танковим екіпажам також банально не вистачає навченості, що призводить або до поганої підгонки вибухових елементів, або до їх повної відмови.

Ці недоліки, ймовірно, сприяють масовим випадкам катапультування вежі, які добре задокументовані на відео очевидців з України.

"Кумулятивний ефект цих невдач, ймовірно, є суттєвим фактором низької ефективності російських сил", – заявили у британській розвідці.

stopcor.org

Теги: війна в Україні,рф,росія,російські танки,Британська розвідка
Plastic Surgery Doctors
Мої відео