Plastic Surgery Doctors

СБУ викрила агентурну групу російського ГРУ, яка коригувала ракетні удари по Запоріжжю (відео)

СБУ викрила агентурну групу російського ГРУ, яка коригувала ракетні удари по Запоріжжю (відео)
285514 ПЕРЕГЛЯДІВ

У результаті багатоетапної спецоперації у Запорізькій області нейтралізовано агентурну групу головного управління генерального штабу зс рф (більш відомого як ГРУ), яка збирала дані про дислокацію та переміщення Сил оборони України на півдні.

Встановлено, що її організатором є мешканка тимчасово окупованого Мелітополя, яка була завербована російською спецслужбою для проведення підривної діяльності.

За даними слідства, її чоловік входить до складу окупаційного угруповання рф і бере безпосередню участь у бойових діях проти підрозділів ЗСУ на південному фронті.

Для збору розвідданих жінка залучила свекра, який мешкав в обласному центрі. Він мав здійснювати зовнішнє спостереження за переміщенням українських військ і робити фотофіксацію об’єктів.

Для комунікації між собою використовували закриті канали електронного зв’язку.

Отриману від родича інформацію зрадниця передавала окупантам для планування і підготовки серії ракетно-артилерійських обстрілів по місту.

У разі успішного виконання завдань агресори обіцяли «організаторці» керівну «посаду» в окупаційній адміністрації, а її чоловіка – перевести з передової у тил угруповань рф.

У ході оперативних дій співробітники СБУ затримали учасника агентурної групи із Запоріжжя на спробі передачі загарбникам закритих відомостей.

Затриманому повідомлено про підозру, обвинувальний акт скеровано до суду.

А організаторці групи повідомлено про підозру заочно у межах кримінального провадження за фактом державної зради, вчиненої за попередньою змовою групою осіб в умовах воєнного стану.

Тривають комплексні заходи для притягнення зрадниці до відповідальності.

Спецоперацію проводили співробітники СБУ Запорізької області за процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури.

ssu.gov.ua

Теги: СБУ , Служба Безпеки України,ГРУ,управління генерального штабу зс рф, війна в Україні,ракетні удари
Plastic Surgery Doctors
Мої відео