Plastic Surgery Doctors

Хто іще вірить у казочку про доброго царя росії?..

Хто іще вірить у казочку про доброго царя росії?..
409050 ПЕРЕГЛЯДІВ

Гарно росія привітала нас із Днем Незалежності, нічого не скажеш. 24 серпня сигнал повітряної тривоги пролунав 189 разів, окупанти обстріляли 58 українських міст. І чи треба списувати все це на одного путіна? Росія є така, хоч би хто був там при владі.  

Ви може й забули, але вже на другий день після проголошення нашої Незалежності, 26 серпня 1991 року, прес-секретар тодішнього "хорошого" в очах Заходу президента Бориса Єльцина зробив на адресу України погрозливу заяву: "У випадку припинення союзницьких відносин Російська Федерація залишає за собою право порушити питання про перегляд кордонів".    

А 28 серпня до Києва прибула делегація на чолі з віце-президентом росії і, до речі, нашим "землячком", Олександром Руцьким. Метою візиту посланців тодішньої "демократичної" росії було схилити українське керівництво до підписання нового... союзного договору.  

Колись давно – у глупу радянську ніч – київський школяр і мій товариш юності Леонід Кисельов написав мудрий рядок: «За долгую историю России ни одного хорошего царя».

Це те, чого досі, на жаль, так і не втямили багато хто із світових політиків. Погрози "демократів" доби Єльцина були прологом війни, розв'язаної путіним.

Іншої Росії не було і не буде.

Повторюю з перших днів війни:

      Спробуйте заплющити очі і уявити глобус без росії. Правда, гарно?.. 

         Сергій Борщевський, письменник і дипломат

          Deutsche Welle Caricature

Теги: #НезалежнийукраїнськиймедіацентруЄвропі #СергійБорщевський #IMF #Independentmediaforum #uacenter.media
Plastic Surgery Doctors
Мої відео