Plastic Surgery Doctors

Нова зброя і просування ЗСУ на півдні: яких змін чекати на фронті восени

Нова зброя і просування ЗСУ на півдні: яких змін чекати на фронті восени
325342 ПЕРЕГЛЯДІВ

Україна вступила у першу воєнну осінь після широкомасштабного російського вторгнення. Країна наближається по 200-ї доби з початку відкритої війни, яку росія сором’язливо продовжує називати "спеціальною військовою операцією". Чого чекати в найближчому майбутньому? На думку військового аналітика Дмитра Снєгирьова, прогнози – стримано оптимістичні для українців.

Починаючи із дипломатичних фронтів, з 1 жовтня у США розпочинається новий фінансовий рік. Відповідно починає працювати американський лендліз – розширені можливості військово-технічного переоснащення Збройних Сил України.

Також Штати ухвалили рішення про надання 3 млрд доларів безоплатної матеріально-технічної допомоги України в ракурсі надання озброєнь.

Європейські партнери вирішують питання передачі ЗСУ літаків Міг-29. Була також заява німецького канцлера Шольца про подальше надання Україні нових видів озброєнь, зокрема САУ та систем ППО.

"Це все підтверджує, що теза про нібито втому від війни країн Західного світу, цивілізованого світу, не витримує критики. Тим більше, що у США чітко дали зрозуміти – вони підтримуватимуть Україну, доки не вирішиться питання виходу на кордони 1991 року. Тобто до повного відновлення територіальної цілісності та суверенітету нашої країни. Аналогічні заяви пролунали із боку європейських партнерів", – вважає експерт.

Дмитро Снєгирьов

Це – щодо дипломатичного фронту.

На самому ж театрі воєнних дій, ну думку Снєгирьова, варто очікувати посилення протистояння на Донецькому напрямі.

"Росіяни розглядають саме цей напрямок, як пріоритетний у моменті виходу на адміністративні кордони Донецької області. Продовжиться і жорстоке протистояння в Херсонській області, де за даними зарубіжних джерел, а також за повідомленнями Генштабу ЗСУ, намічається поступове просування ЗСУ вглиб тимчасово окупованих територій. Вже взято під вогневий контроль логістичні складові, мости через Дніпро. Відповідно, створено передумови для тактичного оточення угруповання російських військ, яке знаходиться на правому березі Дніпра", – зазначає аналітик.

Примітно, що за інформацією британської розвідки, такі дії Сил оборони України на Херсонщині стали певною тактичною несподіванкою для окупантів. Більше того, командуванню рф незабаром доведеться робити вибір, куди кинути доступні їм резерви.

"Утім, говорити конкретно про терміни звільнення тих чи інших територій, як і про завершення всієї кампанії, поки що передчасно", – наголошує пан Дмитро.

Водночас він відмічає посилення роботи української штурмової авіації, що свідчить про зміну характеру військового протистояння.

Так, протягом п'ятниці авіація Сил оборони здійснила понад 40 бойових вильотів, в ході яких було знищено декілька пунктів управління противника та склад з боєприпасами. "Байрактар" завдав ракетного удару, в результаті якого детонував боєкомплект та знищено 2 одиниці броньованої техніки противника разом з екіпажами.

"Сам факт просування ЗСУ, звільнення низки населених пунктів говорять про те, що наші військовослужбовці зосередили достатню кількість засобів вогневого ураження, щоби починати проривати оборону противника. Ракетні війська та артилерія уразила понад 10 скупчень живої сили ворога, в тому числі 3 взводні опорні пункти. Знищено 3 ЗРК та декілька одиниць броньованої техніки окупантів", – резюмує експерт.

stopcor.org

Теги: ЗСУ, Збройні Сили України, війна в Україні, окупанти,росія,Херсон,ППО,САУ ,фронт
Plastic Surgery Doctors
Мої відео