Plastic Surgery Doctors

ЗСУ розгромили ворожий штаб у Червоному Маяку: завалило 50 окупантів

ЗСУ розгромили ворожий штаб у Червоному Маяку: завалило 50 окупантів
249241 ПЕРЕГЛЯДІВ

На півдні гаряче: окупанти чи то відходять на лівий берег, чи то окопуються на позиціях на правому, сподіваючись перехитрити ЗСУ. Проте українські Сили оборони методично очищують наші землі від шкідників. Так, на Бериславському напрямку знищено штаб ворога.

Про влучний удар по об'єкту окупантів у с. Червоний Маяк Бриславського району на Херсонщині повідомили 10 листопада у Центрі стратегічних комунікацій (СтратКомі) ЗСУ. Зазначається, що противника накрили напередодні – 9 листопада, близько 21:00.

Відомо, що з-під руїн штабу витягнули близько пів сотні загиблих російських військових (імовірно, кадирівців). Вцілілу техніку противника, яка стояла біля штабу, відтягнули, але не дуже далеко.

"Так що в окупантів є два варіанти, або чекати на друге відділення фаєршоу, або якнайшвидше виконувати наказ Суровікіна на маневр військ", – ідеться у дописі.

Деякі подробиці атаки розкрив канал "Николаевский Ванек", що інформаційно співпрацює з Силами оборони на півдні та публікує достовірну інсайдерську інформацію з передової. 

З його слів, поблизу об'єкту в Червоному Маяку зафіксували не тільки скупчення ворожих військ, а й колону техніки, яку росіяни вишикували поруч зі штабом. Усього було близько 10-15 "прильотів", внаслідок яких боєкомплект у російській техніці здетонував.

Нагадаємо, окупанти облаштували собі зручні оборонні позиції у Червоному Маяку, що стоїть осторонь Бериславської траси на березі Дніпра, ще влітку. Тоді херсонський політолог Володимир Молчанов назвав нову ймовірну локацію "фортеці" росіян – Свято-Григоріївський Бізюків монастир, який перебуває під егідою Російської православної церкви.

stopcor.org

Теги: ЗСУ,окупанти , війна в Україні,Херсон,деокупація,Червоний Маяк
Plastic Surgery Doctors
Мої відео