Plastic Surgery Doctors

Повної евакуації з Києва у разі блекауту не буде – Кличко

Повної евакуації з Києва у разі блекауту не буде – Кличко
313663 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що повної евакуації зі столиці у разі відсутності тепла, електрики і води не буде. Водночас він не виключає, що може бути проведена часткова евакуація у передмістя.

Про це він заявив в інтерв'ю РБК-Україна.

"На цей випадок у кожного з нас є алгоритм дій навіть у випадку евакуації. Я не виключаю найгірший сценарій. Повної евакуації не буде - можливо, часткова, але це не можна назвати евакуацією. Це тимчасовий переїзд людей окремих категорій у передмістя, туди, де можуть бути сервіси", - сказав міський голова.

Кличко просить киян теж врахувати різні сценарії і бути готовими. Росіяни не відмовляються від ідеї знищити цивільну інфраструктуру, щоб залякати українців темрявою і холодом. Він просить зробити запас технічної та питної води, запаси їжі, теплий одяг, заряджені ноутбуки та павербанки.

"І у разі поганого сценарію було б добре, якби кожен мав можливість або поїхати до свого будинку в передмісті, де є вода, піч, або поїхати до своїх знайомих. Але ми робимо все для того, щоб гіршого випадку не сталося", - додав мер.

Нагадаємо, 5 листопада міський голова Віталій Кличко сказав, що не виключає сценарію повного блекауту в Києві. На його думку, це цілком реально, що внаслідок російських ударів місто може повністю залишитися без електроенергії, тепла, води і зв'язку.

stopcor.org

Теги: Віталій Кличко,Міський голова Києва,росіяни, війна в Україні,блекаут,евакуація з Києва
Plastic Surgery Doctors
Мої відео