Plastic Surgery Doctors

Швеція передає Україні найбільший в історії відносин пакет військової допомоги

Швеція передає Україні найбільший в історії відносин пакет військової допомоги
326560 ПЕРЕГЛЯДІВ

28 листопада голова міністерства закордонних справ Швеції Тобіас Більстрем під час своєї поїздки до Києва заявив, що привів найбільший в історії двосторонніх відносин пакет військової та фінансової допомоги.

Про це він сказав під час пресконференції з головою МЗС України Дмитро Кулебою.

За його словами, у пакет увійшло те, що необхідно Україні для протистояння російській агресії в зимових умовах.

"Ми привезли найбільший в історії наших відносин пакет: наземні системи ППО, боєприпаси, транспортні засоби, зимове обладнання та однострої, панцерники і 270 мільйонів євро", - сказав Більстрем.

Також міністр зауважив, що фінансова допомога дасть можливість Україні самій знайти те, що їй потрібно найбільше на міжнародному ринку.

Раніше Тобіас Більстрем заявив, що його країна готова робити для України все більше і більше, бо саме Україна захищає Європу від російської федерації.

Нагадаємо, 28 листопада стало відомо, що 7 очільників МЗС європейських країн прибули до Києва, щоб обговорити майбутню підтримку України.

До столиці приїхали міністри Литви, Латвії, Естонії, Фінляндії, Швеції, Норвегії та Ісландії. Вони хочуть обговорити те, як далі підтримувати Україну у боротьбі з російською агресією.

stopcor.org

Теги: Швеція , війна в Україні,Дмитро Кулеба, Вірю в ЗСУ, Агресія росії в Україні, Незалежний Медіа Форум, www.uacenter.media, Independent Media Forum, IMF
Plastic Surgery Doctors
Мої відео