Plastic Surgery Doctors

Рівненська АЕС замовила послуги у компанії, яка пов’язана з росіянами

Рівненська АЕС замовила послуги у компанії, яка пов’язана з росіянами
281447 ПЕРЕГЛЯДІВ

Новий підрядник Рівненської АЕС —  «Аналітичний центр «Альгіз» під час вторгнення мав російського співвласника. Про це свідчать дані Opendatabot.

Центр   за результатами тендеру отримав підряд вартістю 11 млн гривень на визначення характеристик категорій викидів ІАБ 2-го рівня двох енергоблоків.

Власниками фірми «Альгіз» були Ангеліна і Ігор Сергєєви, прописані в одній квартирі по вул. Здолбунівська у Києві. Чоловік має українське громадянство, а жінка — російська. Ангеліна Сергєєва була видалена зі складу власників «Альгізу» лише у липні цього року, хоча вторгнення окупантів розпочалося у лютому.

До 2016 року співзасновницею «Альгізу» була також Світлана Сiдорук, яка потім очолила відділ обліку непрямих податків, зборів та ресурсних платежів «Енергоатома». Її чоловік Сергій Сідорук був директором з контрольно-ревізійної роботи «Енергоатома». У відкритих джерелах відсутні дані про діяльність цієї фірми.

«Аналітичний центр «Альгіз» у попередні чотири роки отримав дрібні підряди головного офісу «Енергоатому» та «Южно-Української АЕС» на загальну суму в мільйон гривень. Новий підряд став найбільшим у цей період. Однак фірма працювала на субпідряді у компанії «Енергориск», яка отримувала великі підряди «Енергоатому».

Своєю чергою «Енергориск» був конкурентом «Альгізу» на останньому тендері РАЕС. Всього було три учасники, окрім цих двох фірм ще був і державний «Київський інститут «Енергопроект». Жоден з конкурентів не знижував на аукціоні свою стартову пропозицію. Відтак «Альгіз» забрав підряд ціною в майже 11 млн грн зробивши знижку від очікуваної ціни всього 0,4%.

Закупівля була проведена після звільнення Павла Павлишина з посади керівника РАЕС. Його звільнили рішенням керівника «Енергоатому» Петра Котіна за підтримки міністра енергетики Германа Галущенка.  Новим керівником призначений Павло Іванович Ковтонюк, який багато років працював головним інженером РАЕС.

368.media

Теги: Рівненська АЕС,Альгіз,РАЕС,Петро Котін,Ігор Сергєєв,Енергоатом
Plastic Surgery Doctors
Мої відео