Plastic Surgery Doctors

У Мар'їнці ліквідували командира кубанських козаків, - офіцер Анатолій Штефан

У Мар'їнці ліквідували командира кубанських козаків, - офіцер Анатолій Штефан
273193 ПЕРЕГЛЯДІВ

На російських телеграм-каналах Саморукова називають комбатом кубанських козаків.

Російський офіцер брав участь в не одній війні. Натомість, зустрічі зі Збройними силами України комбат не пережив. Причому його бригада "Барс-11" зазнала великих втрат від вогню ЗСУ. Про це написав полковник української армії і блогер Анатолій Штефан з позивним "Штірліц" на своєму Telegram-каналі.

"Командир батальйону козаків, отаман і офіцер спецназу у відставці Михайло Саморуков успішно демобілізований", − написав Анатолій Штефан.

Нагадаємо, гарячими точками на фронті досі залишаються: Бахмут, Авдіївка, Мар'їнка, Вугледар. До слова, саме в Мар'їнці ЗСУ ліквідувала російського командира кубанських козаків. По всій ймовірності не лише його. Бої в населеному пункті запеклі. Росіяни, зі слів Генштабу, зараз особливо активно штурмують на донецькому напрямку Мар'їнку.

"Мар'їнка, Піски та Авдіївка – це практично межа міста Донецька, великої агломерації Донецько-Ясинуватсько-Макіївської. Для росіян дуже важливо відсунути лінію фронту від міста. Бо наша армійська артилерія дістає до центру міста. А натівська артилерія з активною високоточною зброєю дістає й за агломерацію. До Макіївки і далі у бік Харцизька. Тому в них одне з першочергових завдань – відсунути лінію фронту хоча б кілометрів на 30, хоч би до карлівського водосховища – це кілометрів 30 від Пісок. Звісно, їм треба взяти Авдіївку або її спробувати оточити, чим вони зараз намагаються займатися. І далі південне угруповання. Південно-західне угруповання вугледарське – мар'їнське угруповання прикриває з південного заходу, а із заходу його прикриває Курахове", – розповів журналістам "Радіо Свобода"  воєнний експерт та полковник запасу Роман Світан. 

Активна лінія фронту у війні Росії з Україною – 850 кілометрів.

stopcor.org

Теги: ЗСУ, війна в Україні,Мар'їнка,Михайло Саморуков,кубанські козаки
Plastic Surgery Doctors
Мої відео