Plastic Surgery Doctors

Не бачили очі, що пропускали: митники Львівщини оформили вантажівку, повну дорогої техніки, як пусту

Не бачили очі, що пропускали: митники Львівщини оформили вантажівку, повну дорогої техніки, як пусту
273836 ПЕРЕГЛЯДІВ

Працівники митних постів Львівщини разом з посадовцями Львівського ДБР під час війни, ймовірно, займаються махінаціями. Про це свідчать вантажівки, які таємно ввозять в Україну нелегальну техніку, а на митних постах на це закривають очі.

Інформацію про ситуацію на Львівській митниці "СтопКор" отримав з власних джерел.

3 грудня через митний пост "Краковець" Львівської митниці Державної митної служби України намагався проїхати нібито "порожній" автомобіль, під зав'язку набитий технікою Apple. Бюро економічної безпеки зупинило автівку, яка везла незадекларовані товари з Польщі в Україну.

"СтопКор" отримав інформацію, що у схемі провезення високовартісної техніки, крім контрабандистів, залучені "зацікавлені" працівники митних постів на кордоні Польщі та України. Налагодили незаконну схему, схоже, два працівника ДБР міста Львова.

Наразі відомо про три контрольно-пропускні пункти, через які, ймовірно, проникає контрабанда – "Шегині", "Краковець", "Смільниця". На ці пункти прямують автівки, які за документами вказані як порожні. Між тим у багажниках – техніка марки Apple (Iphone, Ipad) та аксесуари.

Щоб пройти кордон, зловмисники навмисно очікують, коли на постах перебувають позитивно налаштовані працівники – так звані "плюсові" зміни митників. Вони закривають очі на безмитне ввезення високоліквідних товарів в Україну.

Згідно з отриманою інформацією, організаційні питання та збір незаконних коштів налагоджено через львівську ДБР.

Усі задіяні у схемі особи отримують грошову винагороду.

Джерела "СтопКор" повідомили імена кількох людей, які можуть бути безпосередньо задіяні у оборудці.

З боку ДБР:

  • Євген Терлецький, заступник директора Територіального управління ДБР м. Львова. Обов'язки посадовця у злочинній схемі - організація механізму провезення техніки через митні пости;
  • Ярослав Мітько, начальник оперативного відділу Територіального управління ДБР м. Львова. Обов'язки Мітька - контроль за тим, щоб схема працювала "якісно".

З боку митників:

  • Дмитро Грабовий, митний пост "Краковець";
  • Петро Парубок, митний пост "Шегині";
  • Андрій Басараб, митний пост "Смільниця".

Зазначимо, саме на зміні Грабового 3 грудня відбулось затримання вантажівки з контрабандою працівниками БЕБ.

"СтопКор" зателефонував до ДБР міста Львова, намагаючись з'ясувати, чи відомо бюро про оборудки на Львівській митниці. Втім розмова не відбулась: мережа мобільного зв'язку повідомила, що "телефон не доступний".

stopcor.org

Теги: Львівська митниця,митниця,корупція на митниці,Євген Терлецький,Ярослав Мітько,Дмитро Грабовий,Петро Парубок,Андрій Басараб,контрабанда
Plastic Surgery Doctors
Мої відео