Plastic Surgery Doctors

До Білоцерківської окружної прокуратури Київської області протягом 11 місяців 2022 року надійшло 765 звернень

До Білоцерківської окружної прокуратури Київської області протягом 11 місяців 2022 року надійшло 765 звернень
429968 ПЕРЕГЛЯДІВ

До Білоцерківської окружної прокуратури Київської області протягом 11 місяців 2022 року надійшло 765 звернень, з яких: вирішено – 492; направлено до інших відомств для вирішення – 256; повернуто заявникам або залишено без розгляду – 11.

 

Причинами надходження звернень є як правило бажання заявників захистити свої конституційні права.

 

Повернення звернень викликано невідповідністю вимогам Закону України «Про звернення громадян», зокрема із змісту звернення неможливо встановити авторство, воно не підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати та не зазначено місце проживання адресата.

 

Частина звернень, що розглядалися окружною прокуратурою стосувалася питань досудового розслідування. Тому, 128 таких звернень надійшло від учасників кримінального провадження.

 

Крім цього, до прокуратури надійшло 35 звернень з питань участі у кримінальному провадженні в суді; щодо представництва інтересів держави в суді – 5; з питань охорони прав дітей – 2; щодо нагляду за додержанням кримінально-виконавчого законодавства – 53.

 

Варто відмітити, що за зверненнями громадян окружною прокуратурою також вносилися відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

 

Водночас, до Білоцерківської окружної прокуратури надійшло 4 запити на інформацію, які розглянуті відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Plastic Surgery Doctors
Мої відео