Plastic Surgery Doctors

Полоненого бурята привезли на Чернігівщину до людей, яких він грабував (відео)

Полоненого бурята привезли на Чернігівщину до людей, яких він грабував (відео)
350193 ПЕРЕГЛЯДІВ

Бурята наздогнала карма. Взятого в полон російського військового, що чинив свавілля на Чернігівщині, привезли на місце скоєння злочинів – щоб подивився в очі людям, яких грабував.

Відео з інтерв'ю полоненого та кадрами його "візиту" до Чернігова оприлюднив 4 січня на своєму ютуб-каналі відомий український журналіст Володимир Золкін.

Зокрема, полоненого бурята провели вулицями деокупованого селища, в якому російські загарбники оперували протягом понад місяця на початку повномасштабного вторгнення. Попри страшні воєнні злочини, скоєні окупантом, сам він протягом усього дійства залишається на подив спокійним і не виявляє ознак каяття, хоча й вочевидь деморалізований.

Полоненого бурята привезли на Чернігівщину

А місцеві мешканці Чернігівщини поводять себе стримано, наголошуючи на необхідність покарати агресора за законом.

Менше, ніж за добу, відео набрало майже мільйон переглядів і безліч схвальних реакцій українців.

"Змішані почуття, і сльози чомусь місцями наверталися. Особливо в тому моменті, де чоловік намагався перейти на особистості, але поводився дуже стримано і при цьому дружина його так ласкаво заспокоювала. Що їм довелося пережити, через які приниження пройти, що побачити та випробувати", – коментують глядачі.

Подружжя з села, яке постраждало від мародерства окупантів

Зазначається, що за свої сумнівні "звитяги" у себе на батьківщині бурят отримав у нагороду нову квартиру.

"Шкода, що тільки до таких 24-річних "людей" не доходить зовсім нічого. Не кається хлопець і не шкодує. Не бачить, скільки зла та болю він зробив іншим, зате квартира гріє душу. Єдине, що хотілося б, – це справедливого суду над такими, а не легкого обміну та подальших приїздів подібних до нашої землі", – наголошують дописувачі.

stopcor.org

Теги: бурят,Чернігів, війна в Україні, окупанти
Plastic Surgery Doctors
Мої відео