Plastic Surgery Doctors

Найбільше пограбування з 1939-го: росія свідомо викрадає українські твори мистецтва - NYT

Найбільше пограбування з 1939-го: росія свідомо викрадає українські твори мистецтва - NYT
322543 ПЕРЕГЛЯДІВ

Це найбільше пограбування мистецтва з часів Другої світової війни. Востаннє таке робили нацисти, тоді вони в такий самий спосіб пограбували Європу.

За даними крайньої статті від американських провідних журналістів The New York Times, росія обкрадає Україну свідомо. У неї на меті знищити не ише територіально українців, а й духовно, стерши їхню історію з лиця землі.

Так, зазначає видання, українські прокурори та керівники музеїв кажуть, що у Херсоні росіяни вкрали понад 15 тисяч предметів образотворчого мистецтва та унікальних артефактів.

Українські офіційні особи кажуть, що російські війська пограбували або пошкодили понад 30 музеїв – у тому числі кілька в Херсоні, в Маріуполі та Мелітополі. Оскільки українські слідчі все ще каталогізують втрати, кількість викрадених речей, ймовірно, зростатиме, пишуть автори статті.

Пограбування навряд чи є випадковою неналежною поведінкою кількох військовослужбовців, кажуть міжнародні експерти, або навіть бажанням отримати швидкий прибуток на чорному ринку. Натомість вони вважають, що крадіжки є широкомасштабним нападом на українську гордість, культуру та ідентичність.

Примітно, але по закінченню Другої світової, у 1954 році Україна і росія підписали спільний договір, які забороняють розкрадання предметів мистецтва. 

Нагадаємо, тікаючи з Херсона, російські окупанти пограбували місцевий художній музей. Тоді, військові нічим не гребували: виносили все від картин до експонатів. Жодного обережного ставлення до цінних речей, все замотували в лахміття і вивозили на територію підконтрольну росії. 

stopcor.org

Теги: нацисти,пограбування ,росіяни,росія, окупанти,російські війська, війна в Україні
Plastic Surgery Doctors
Мої відео