Plastic Surgery Doctors

Річковий бій: під Херсоном дрон ЗСУ затопив "російський воєнний корабель" (відео)

Річковий бій: під Херсоном дрон ЗСУ затопив "російський воєнний корабель" (відео)
270217 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ще один військовий катер рф під Херсоном відправився за курсом усім відомого крейсера "Москва" – на дно. Судно з російською ДРГ зазнало ураження з боку безпілотника українських Сил оборони біля узбережжя одного з островів на річці Конка.

Яскраві відеокадри затоплення катера російських військових у ході "річкового бою" з українським БПЛА під Херсоном було оприлюднено 28 січня телеграм-каналом "Сталеві шершні".

Зазначається, що під час бою застосовувалися кумулятивні боєприпаси Ш-2СМ. Внаслідок ураження російський човен зайнявся та пішов на дно.

Успішна операція – на рахунку спецпідрозділу "Альфа" Служби безпеки України. Локацію зйомки індентифікували OSINT-дослідники у Твітер-спільноті Special Kherson Cat. Точка з координатами 46.6151540, 32.6405938 знаходиться на річці Конка – поблизу узбережжя одного з островів між деокупованим Херсоном та тимчасово підконтрольними ворогу Олешками.

Місце затоплення російського військового катера

Зауважимо, саме територією цих островів і плавнів у дельті Дніпра наразі проходить лінія розмежування під Херсоном. За інформацією Сил оборони Півдня, цю зону в повній мірі не контролює жодна зі сторін – тут активно діють як російські диверсійно-розвідувальні групи, так і Сили спеціальних операцій ЗСУ.

Так, днями окупанти похизувались тим, як з ПТУРа обстрілюють територію Херсонського порту – ворожа вогнева позиція при цьому розташована біля одного з причалів у затоні Дніпра.

Водночас, за даними моніторингового проєкту DeepState, лише у 350 метрах з цієї точки на північ знаходиться плацдарм підрозділу "Карлсон" і піднятий ще у перших числах грудня 2022 року український державний прапор.

Нагадаємо, у січні цього року бійці Сил спеціальних операцій України знищили відразу декілька позицій окупантів у "сірій зоні" в плавнях Дніпра. Також було затоплено щонайменше три човни з ДРГ загарбників.

stopcor.org

Теги: Херсон, війна в Україні,ЗСУ , дрон,ДРГ
Plastic Surgery Doctors
Мої відео