Plastic Surgery Doctors

Директор БЕБ відсторонив від виконання обов’язків керівника теруправління в м. Києві та Київській області

Директор БЕБ відсторонив від виконання обов’язків керівника теруправління в м. Києві та Київській області
315847 ПЕРЕГЛЯДІВ

Керівника Територіального управління БЕБ у м. Києві та Київській області відсторонено від виконання обов’язків. Відповідний наказ підписав Директор БЕБ Вадим Мельник. Службове розслідування триває.

Співробітники ДБР спільно з детективами Департаменту детективів внутрішньої безпеки та захисту працівників БЕБ затримали старшого детектива Територіального управління Бюро у м. Києві та Київській області під час отримання хабаря. За 1 200 доларів США на місяць він «консультував» організаторів мережі нелегальних ігрових залів та обіцяв їм «вирішити проблемні питання у Бюро».

Раніше затриманий займався протидією нелегальному гральному бізнесу в іншому правоохоронному органі, але жодного відношення до розслідування злочинів у цій сфері під час роботи в БЕБ не мав.

Наразі правоохоронець підозрюється в одержанні неправомірної вигоди (ч.3 ст.368 ККУ) та бездіяльності щодо незаконної діяльності з організації або проведення азартних ігор, лотерей (ч.2 ст.365-3 ККУ). Досудове розслідування проводиться слідчими ТУ ДБР у м. Києві.Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора .

Водночас, співробітники центрального апарату БЕБ проводять за даним фактом службове розслідування, перевіряється діяльність керівництва згадуваного теруправління.

За наказом Директора БЕБ Вадима Мельника керівника Територіального управління БЕБ у м. Києві та Київській області вже відсторонено від виконання обов’язків.

esbu.gov.ua

Теги: БЕБ, Бюро економічної безпеки,управління БЕБ у м. Києві
Plastic Surgery Doctors
Мої відео