Plastic Surgery Doctors

За допомогою Придністров'я: у НАТО заявили, що росія все ще хоче захопити Одесу

За допомогою Придністров'я: у НАТО заявили, що росія все ще хоче захопити Одесу
308488 ПЕРЕГЛЯДІВ

Російські окупаційні війська все ще мріють про те, щоб захопити Одесу, і планують для цього в майбутньому використати тимчасово окуповане Придністров'я. Проте сил на подібну операцію у рф наразі немає.

Про це заявив заступник генерального секретаря НАТО Мірча Джоане, передає ZN.ua.

"Сьогодні у росії недостатньо сил, щоб за допомогою Придністров'я оточити Україну ззаду і потім захопити Одесу, хоча такий план є. Ми не бачимо, щоб рф мала сили для його реалізації", – сказав він на пресконференції з нагоди початку Мюнхенської конференції з безпеки.

Водночас він зауважив, що у рф немає можливостей і бажання зараз розпочати війну проти НАТО, бо у неї й так багато проблем в Україні.

"Ми маємо допомогти Україні створити якомога більше проблем для рф. Ми маємо бути дуже уважними та уникати ризику ескалації", – додав Джоане.

За його словами, перемога України у війні з рф важлива не лише для Європи, але й для всього світу, бо саме тут відбувається війна за свободу.

"Ви хочете жити у світі, де суверенні нації можуть обирати свою долю? В Азії, в Африці та Латинській Америці – скрізь? Це на кону тут", – сказав заступник генсека.

Нагадаємо, 14 лютого стало відомо, що російські загарбники активізувались на Запорізькому напрямку: мають незначне просування в Пологівському районі та намагаються вийти на трасу Т0803. Кінцева мета ворога – захопити Оріхів, проте ЗСУ чинять гідний опір і відбивають атаки.

stopcor.org

Теги: Російські окупаційні війська, війна в Україні,придніпров'я,Одеса
Plastic Surgery Doctors
Мої відео