Plastic Surgery Doctors

ЗСУ ліквідували під Вугледаром російського репера і пропагандиста "Арні"

ЗСУ ліквідували під Вугледаром російського репера і пропагандиста "Арні"
334130 ПЕРЕГЛЯДІВ

Був кочегаром, фанатом "Зеніта", репером та блогером, але добровільно відправився вбивати українців на Донбас та отримав свій "квиток на концерт Кобзона". Під Вугледаром на міні підірвався російський пропагандист Андрій Рахов на прізвисько "Арні".

Про загибель "Арні" повідомляють російські ЗМІ з посиланням на його друзів з угрупування російських футбольних уболівальників "Еспаньйол".

"Помер наш брат Арні, ветеран футболу, гордість петербурзької росії, музикант, справжній борець. Якщо над Батьківщиною нависла битва, Арні на міг залишатись остронь ані на мить", – йдеться у пафосному некролозі.

Відомо, що Андрій Рахов воював у складі так званого добровольчого батальйону "Восток" на Донбасі й підірвався на міні в районі Вугледара.

 

Також відомо, що Рахов був представником фан-руху петербурзкього ФК "Зеніт". Саме він зіграв велику роль у появі на фронті в Україні окупаційних "фанатських" загонів. Крім того, "Арні" підпрацьовував військовим блогером – він вів популярний у певних колах канал "Вогнеборець". У мирному житті він працював кочегаром у Санкт-Петербурзі та в пожежній частині.

Загибель пропагандиста вже прокоментували так званий "експерт військово-політичної журналістики" росії Борис Рожин та російський співак Михайло Маваші, який відкрито підтримує вторгнення рф в Україну. Вони заявили, що "Арні" брав учать у війни "за покликом серця" та отримав смертельне поранення під час штурму Вугледара.

stopcor.org

Теги: ЗСУ ,Андрій Рахов,Арні, війна в Україні, окупанти,Вугледар
Plastic Surgery Doctors
Мої відео