Plastic Surgery Doctors

200 вагнерівців втікли з передової – перехоплення ГУР України

200 вагнерівців втікли з передової – перехоплення ГУР України
353071 ПЕРЕГЛЯДІВ

Всі "вагнерівці", які втекли з передової в Україні, були в'язнями. Напередодні їх завербували до ПВК "Вагнера" і обіцяли "золоті гори", "звільнення" і "достойну зарплатню", натомість відправили в одну із найгарячіших точок на лінії фронту.

Про це повідомляється на сторінці ГУР МО України. Зокрема, днями вони перехопили чергову телефонну розмову російських загарбників, де один із окупантів розповідає співрозмовнику, що в Донецьку загинули 80 військових.

"Вони пішли в клуб дивитися президента і вдарили в клуб. Ми з перших вуст знаємо, що і як було", – розповідає російський окупант.

Також він розповів, що з лінії фронту втекли зо дві сотні російських "вагнерівців", які були завербовані в колоніях. Якщо точно, то окупант говорить про 200 чоловік, які втекли у напрямку Вугледару. При цьому частина з них – це колишні засуджені, які пішли на фронт через обіцяну амністію.

Росіянин розповів, що втікачі розділились у групи по 50 осіб і "відсиджуються" у лісах, тому що не хочуть воювати.

Нагадаємо, нещодавно в ЗМІ з'явилась інформація, що "кухар путіна" та власник ПВК "Вагнера" Євгеній Пригожин не контролює своє приватне військо повністю. Основні його завдання – політичний піар та фінансування.

У ГУР також зауважили, що нещодавні санкції США проти компанії "Вагнера" зменшать можливості приватного війська в Україні.

stopcor.org

Теги: вагнерівці,Вагнер,пвк вагнера, війна в Україні,ЗСУ,Вугледар,фронт , Незалежний Медіа Форум
Plastic Surgery Doctors
Мої відео