Plastic Surgery Doctors

Заступника Одеського міського голови Михайла Кучука, який втік від НАБУ, арештували заочно

Заступника Одеського міського голови Михайла Кучука, який втік від НАБУ, арештували заочно
325640 ПЕРЕГЛЯДІВ

Суд заочно арештував колишнього першого заступника міського голови Одеси Михайла Кучука, який втік за кордон. Про це повідомляє САП.

Після затримання та доставки Кучука до місця проведення досудового розслідування слідчий суддя вирішить питання про застосування цього запобіжного заходу. Наразі він може знаходитись у Центральній Європі або у Ізраїлі.

Кучук входив до злочинної організації, яка тримала на контролі посадовців міської ради, бюджетні витрати міста, діяльність місцевих комунальних підприємств та вчиняла інші корупційні злочини.

Слідством установлено, що з осені 2021 року учасники злочинної організації контролювали питання забудови в Одесі, розпорядження коштами місцевого бюджету, а також діяльність комунальних підприємств та їхню взаємодію з приватним сектором ринку. ОПГ тримала під контролем усі значні бюджетні витрати та погоджувала основні питання порядку денного сесій.

Для реалізації злочинних дій особи налагодили процес системного підкупу чиновників та депутатів місцевої ради, які й забезпечували ухвалення потрібних рішень органом місцевого самоврядування. Дії колишнього заступника кваліфіковані за ч. 3 ст. 255, ч. 4 ст. 368 КК.

368.media

Теги: Михайло Кучук,НАБУ
Plastic Surgery Doctors
Мої відео