Plastic Surgery Doctors

Окупанти готують провокації на кордоні з Чернігівщиною та перевдяглися у форму ЗСУ, – ОК "Північ"

Окупанти готують провокації на кордоні з Чернігівщиною та перевдяглися у форму ЗСУ, – ОК "Північ"
356853 ПЕРЕГЛЯДІВ

Російські окупаційні війська готуються до провокації до річниці повномасштабного наступу поблизу кордону з Чернігівською областю. Для цього може бути використана форма Збройних сил України.

Про це повідомляє оперативне командування "Північ".

"Окупанти готують можливі провокації до річниці повномасштабного наступу, скоріш за все, метою є звинувачення українських захисників в порушенні територіальної цілісності. Про це свідчать дані розвідки, де зафіксований рух колон військової техніки в районі кордону із Чернігівською областю без знаків розпізнавання та живою силою, що була одягнена у піксель, схожий на форму Збройних Сил України", – йдеться у повідомленні.

У ОК "Північ" зазначають, що Сили оборони Сіверщини тримають ситуацію під повним контролем. Також, на відміну від військ ворога, Сили оборони ніколи не вдавалися до провокацій і не мають подібного на меті. Кожен військовий дотримується загальноприйнятих правил ведення війни, не зазіхаючи на чужі території, а винятково захищає рідну землю від підступного ворога.

Інших подробиць щодо можливої провокації у війську не надали.

Нагадаємо, 23 лютого начальник Головного управління розвідки МО України Кирило Буданов повідомив, що росія хоче якомога швидше закінчити війну, але їй це не дає зробити "силовий блок" влади.

stopcor.org

Теги: окупанти,Російські окупаційні війська, війна в Україні,Кирило Буданов,провокація,Чернігів
Plastic Surgery Doctors
Мої відео