Plastic Surgery Doctors

БЕБ на Полтавщині забезпечило відшкодування завданих державі збитків на 3,5 млн грн

БЕБ на Полтавщині забезпечило відшкодування завданих державі збитків на 3,5 млн грн
336026 ПЕРЕГЛЯДІВ
 
Детективи Територіального управління БЕБ у Полтавській області викрили товариство, яке ухилилось від сплати податку на додану вартість.
Слідством встановлено, що керівник підприємства, протягом тривалого часу, здійснюючи фінансово господарську діяльність, вносив недостовірну інформацію у бухгалтерському обліку та податковій звітності. Документально відображалася поставка сільськогосподарський продукції від суб’єктів з ознаками фіктивності. Фактично, такі зернові культури як пшениця, соя, кукурудза та ячмінь не закуповувалися. У наслідок таких дій підприємець завищив податковий кредит, що призвело до ухилення від сплати податку на додану вартість в розмірі понад 3,5 млн грн.
Наразі детективи ТУ БЕБ у Полтавській області забезпечили відшкодування завданих державі збитків у повному обсязі.
За результатами досудового розслідування особі повідомлено про підозру, а справу скеровано до суду.
Досудове розслідування у кримінальному проваджені за ознаками правопорушення передбаченого ч. 4 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків) здійснювали детективи ТУ БЕБ у Полтавській області за процесуального керівництва прокурорів Полтавської обласної прокуратури.
Довідково: з початку року, по кримінальним провадженням, які ще розслідуються, БЕБ забезпечило відшкодування завданих державі збитків в розмірі близько 700 млн грн.
Теги: Беб, Бюро економічної безпеки,відшкодовано до бюджету,ухилення від сплати податків, Україна
Plastic Surgery Doctors
Мої відео