Plastic Surgery Doctors

Китай готується до розпаду росії: у Піднебесній надрукували карти, де Сибір належить їм (фото)

Китай готується до розпаду росії: у Піднебесній надрукували карти, де Сибір належить їм (фото)
333850 ПЕРЕГЛЯДІВ

Поки росія здійснює експансію та організовує маленькі війни на своїх європейських кордонах, до її східних рубежів активно придивляються сусіди.

Міністерство природних ресурсів Китаю випустило новий тираж топографічних карт. І ось дивина, територія країни, за даними цих карт, збільшилася чи не вдвічі. А все тому, що нові карти вийшли із новими територіями. За їх ними Далекий Схід і Сибір вже не є російськими, а переходять під кордони Китаю. Про це свідчать дані опубліковані в азіатських медіа.

Згідно їх даних, в китайській картографії деяким містам та місцевостям на території росії повертаються китайські топоніми. Так, Владивосток має відтепер називатися Хайшеньвай, Хабаровськ – Болі, острів Сахалін – Куєдао, а Становий хребет - Хребтом Зовнішній Сіньган.

Крім того даними українського військового журналіста Андрій Цаплієнка, сьогодні активно просувається ідея, що в результаті нерівноправних договорів з росією китайський народ втратив 1,7 мільйоні квадратних кілометрів території.

В принципі, ні для кого не секрет, що в Китаї існують карти, які прямо позначають частину Сибіру та Далекого Сходу як території, тимчасово окуповані росіянами. А жителі Далекого Сходу все частіше говорять про те, що людський потік в росію з боку Китаю зростає у геометричній прогресії.

Сприяють Китаю і сьогоднішні обставини, тобто україно-російська війна. Офіційна москва, опинившись у міжнародній ізоляції, просто вимушена йти на співпрацю з Пекіном. Відтак, коли Сибір стане китайським, кажуть експерти, це лише питання часу.

stopcor.org

Теги: Китай, Росія,розпад Росії, війна в Україні,Сибір
Plastic Surgery Doctors
Мої відео