Plastic Surgery Doctors

Розслідування: Як путін з Кабаєвою за допомогою своєї горілки "путінка" споює та зомбує російський народ. ВІДЕО

Розслідування: Як путін з Кабаєвою за допомогою своєї горілки "путінка" споює та зомбує російський народ. ВІДЕО
330504 ПЕРЕГЛЯДІВ

Горілка "Путінка" належить особисто рорсійському диктатору, а у його дружини, Аліни Кабаєвої, є таємний палац на Владаї. Видання "Проект" випустило  велике розслідування на цю тему.

Журналісти розповіли, що готували матеріал кілька місяців. Кореспондентка видання з'їздила на Валдай особисто і показала на відео секретну залізницю, яку було прокладено особисто для Путіна та його приспішників, а також поговорила з місцевими мешканцями, які переконані, що за лісом на території, яку охороняє система ППО, розташований палац Аліни Кабаєвої. 

За підрахунками "Проєкту", за 15 років із 2004 до 2019 року російський диктатор міг заробити 500 млн. доларів на одному тільки продажі "Путінки" росіянам.

Порівняння Кабаєвої з середньовічною правителькою є абсолютно доречним. Під час цього розслідування журналісти «Проекту» встановили багато фактів про взаємини російського президента та його жінки — і всі вони начебто списані з книг з історії середньовіччя.

— «Гімнастка» прийшла особисто і вказала, які квартири їй потрібні, а також на кого вони мають бути оформлені, — це слова співрозмовника «Проекту», людини, яка протягом кількох років безпосередньо брала участь в управлінні таємним «общаком» президента Путіна.

Як пояснює джерело, схему було влаштовано так: важливі для Путіна люди особисто зустрічалися з васалами президента — Аркадієм Ротенбергом, Юрієм Ковальчуком та їх підлеглими — і означали свої потреби. Потім васали на гроші фірми Ermira купували та оформляли шукані активи. Так було і з Кабаєвою у 2011 році. Згідно з побажанням «гімнастки», чотири квартири в Сочі було оформлено на її довірених осіб.

«Аргумент»

Теги: Путінка,путинка, путин,Кабаєва
Plastic Surgery Doctors
Мої відео