Plastic Surgery Doctors

Використовують "непридатний" боєкомплект: розвідка Британії підтверджує "снарядний голод" армії рф

Використовують "непридатний" боєкомплект: розвідка Британії підтверджує "снарядний голод" армії рф
300153 ПЕРЕГЛЯДІВ

Британська розвідка підтверджує, що протягом останніх тижнів армія рф зіткнулася з сильним "снарядним голодом", що змушує її використовувати "непридатні" снаряди та загалом обмежити їхнє використання.

Про це повідомляє міністерство оборони Британії.

"Останніми тижнями дефіцит боєприпасів для російської артилерії, ймовірно, погіршився до такої міри, що на багатьох ділянках фронту діє надзвичайно жорстке обмеження використання снарядів. Це, напевно, було ключовою причиною того, чому жодне російське формування останнім часом не змогло здійснити значущі в оперативному плані наступальні дії", – йдеться у повідомленні.

Розвідники зауважили, що росія вже вдалася до видачі старих боєприпасів, які раніше були віднесені до категорії "непридатні до використання".

Російський військово-промисловий комплекс не здатен виконати всі замовлення армії рф, тому окупанти застосовують принцип "командної економіки". Наприклад, указом президента рф від 3 березня 2023 року міністерству торгівлі та промисловості визначено заходи щодо обходу повноважень керівників оборонних галузей, які не виконують виробничі завдання.

Нагадаємо, з початку повномасштабного вторгнення в Україну окупаційні війська втратили понад 160 тисяч військових, а також позбулися близько 3484 танків.

stopcor.org

Теги: розвідка Британії, війна в Україні, окупанти,армія рф
Plastic Surgery Doctors
Мої відео