Plastic Surgery Doctors

Офіс генпрокурора не зміг арештувати гроші, вилучені при обшуку «Інтергал-Буду»

Офіс генпрокурора не зміг арештувати гроші, вилучені при обшуку «Інтергал-Буду»
321560 ПЕРЕГЛЯДІВ

Офіс генпрокурора не зміг арештувати гроші, вилучені при обшуку головного офісу «Інтергал-Буду» у січні на площі Старий Ринок у Львові. Про це пише портал lvnews.org.ua.

Не вдалося арештувати 249 тис. доларів та 800 тис. грн, вилучених під час обшуків у львівському офісі компанії, яку контролює екснардеп Володимир Зубик. Прокуратура вважає, що ці гроші були отримані незаконно, але не змогла довести цього у суді.

У кримінальному провадженні, відкритому у січні 2022 року, фігурують компанії групи «Інтергал-Буд». Зокрема, йдеться про такі компанії: ТОВ «Будгарант-2007», ТОВ «Стар Білдінг», ТОВ «СПБ-Інвест», ТОВ «Максимум», ТОВ «КУА «Крістал Ессет Менеджмент» та фонди АТ «ЗНВКФІ «Лоудстар», АТ «ЗНВКІФ «Толедо», АТ «ЗНВКІФ «Антей», ПВІФ «Інтергал-Буд», ПВІФ «ІнтерГалБудактив», ПВІФ «ІнтергалБудІнвест».

Ці компанії, за версією слідства, умисно ухилялися від сплати податку на прибуток та ПДВ в особливо великих розмірах, а також легалізували (відмивали) майно, одержане злочинним шляхом в особливо великих розмірах.

У долученому до справи висновку ДПС, вказано, що компанія «Крістал Ессет Менеджмент» залучала кошти інвесторів-фізичних осіб, а не членів інвестиційного фонду, отримуючи таким чином податкову пільгу. Протягом 2018-2022 років завдяки цій пільзі компанія зекономила понад мільйон гривень на сплаті податків.

Власником компанії з управління активами «Крістал Ессет Менеджмент» є Сергій Чумак – бізнес-партнер Володимира Зубика.

У січні 2023 року у головному офісі «Інтергал-Буду» на площі Старий Ринок у Львові детективи Бюро економічної безпеки (БЕБ) провели обшуки і вилучили знайдені там 249 тис. доларів США та 800 тис. грн (загалом понад 10 млн грн). Слідство вважає, що співробітники компаній групи «Інтергал-Буд» використовували львівський «для забезпечення протиправної діяльності».

Після обшуків Офіс генпрокурора звернувся до суду за дозволом на арешт вилучених грошей, які слідчі вважають доказом у кримінальній справі. Шевченківський районний суд Києва 26 січня задовольнив клопотання прокуратури і наклав арешт. Але вже за місяць Київський апеляційний суд скасував арешт.

Наприкінці лютого 2023 року прокурори повторно звернулися з проханням про арешт грошей до Шевченківського райсуду Києва, але цього разу суддя відмовив, бо «прокурором не надано доказів, що вилучені грошові кошти є предметом протиправної діяльності, об’єктом та знаряддям злочину».

Представник «Інтергал-Буду» представив у суді висновки планових перевірок компаній, де зазначено, що порушень податкового законодавства не виявлено.

Оскаржити це твердження прокурорам не вдалося ні в суді першої інстанції, ні в апеляції, яку знову розглянув Київський апеляційний суд 25 квітня.

368.media

Теги: Інтергал-Буд,Крістал Ессет Менеджмент,Сергій Чумак,Володимир Зубик
Plastic Surgery Doctors
Мої відео