Plastic Surgery Doctors

СБУ оголосила підозру олігарху Фуксу за "махінації" та несплату податків: подробиці

СБУ оголосила підозру олігарху Фуксу за "махінації" та несплату податків: подробиці
278804 ПЕРЕГЛЯДІВ

16 травня Служба безпеки України оголосила підозру підсанкційному олігарху Павлу Фуксу. Його підозрюють у фінансових махінаціях та систематичному ухиленні від сплати податків.

Про це стало відомо з повідомлення СБУ у Telegram.

"Служба безпеки України викрила підсанкційного олігарха Павла Фукса на масштабних фінансових махінаціях зі стратегічними підприємствами нашої держави та систематичному ухиленні від сплати податків.

Встановлено, що з 2018 року він незаконно заволодів активами українських компаній на понад 100 млрд грн", - йдеться у повідомленні.

За матеріалами розслідування, його холдинг шукав підприємства енергетичної, машинобудівної та металургійної галузей України, які мали кредити у збанкрутілих банках. Після цього ділки за безцінь викуповували у банківських установ "кредитні зобов'язання" цих підприємств, що дозволяло втручатися у їхню господарську діяльність.

"Потім активи українських заводів та інфраструктурних об’єктів заморожували, блокували їхню діяльність чи доводили до банкрутства.

Фукс та його спільники ретельно приховували джерела фінансування оборудок та реальних "замовників" через складні фінансові махінації. Для цього використовували понад 100 афілійованих комерційних структур", - розповіли у СБУ.

Завдяки цим махінаціям зловмисники отримували надприбутки та ухилялися від сплати податків. До прикладу, лише від однієї з таких оборудок сума збитків державі сягає майже 100 млн гривень.

На підставі зібраних доказів Фуксу та двом топменеджерам холдингу повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів).

У межах кримінального провадження накладено арешт на корпоративні права та рахунки 101 задіяної у протиправній діяльності компанії, права вимоги за понад 1600 викупленими кредитами, понад 240 об’єктів нерухомості і транспортних засобів учасників схеми. Частину арештованих активів вже передано в управління АРМА.

stopcor.org

Теги: Павло Фукс,Фукс, СБУ, Служба Безпеки України
Plastic Surgery Doctors
Мої відео