Plastic Surgery Doctors

Посадовців Одеської облради перевіряють на корупцію при ремонті гімназії та видавництва

Посадовців Одеської облради перевіряють на корупцію при ремонті гімназії та видавництва
272584 ПЕРЕГЛЯДІВ

Посадовців Одеської облради перевіряють у справі щодо корупції при ремонті в одеському видавництві «Чорномор’я» та болградській гімназії імені Георгія Раковського. Про це стало відомо з кримінального провадження за ч.2 ст.367 КК.

Роботи обійшлися регіону майже в 15,4 млн гривень.  Закупівлю робіт облрада провела за «воєнною», тобто спрощеною процедурою, без конкурентного тендера. Ремонти провела компанія «А-ПРО-ГРУП», зареєстрована незадовго до укладення договорів підряду, у вересні 2022 року. Бенефіціаром її донедавна був такий собі Григорій Рєпін — чоловік нардепки від «Слуги народу» Елли Рєпіної. До речі, вона засідає в тому ж комітеті, з фінансів, що і дружина голови облради, «слуга» Юлія Діденко.

Бенефіціаром Рєпін перестав бути після відкриття кримінального провадження. Зараз засновником фірми значиться Анатолій Білоус, який до 2017 року очолював дослідне господарство інституту виноградарства і виноробства ім. Таїрова.

Розглядається питання про перекваліфікацію провадження на більш серйозні статті — про зловживання владою або службовим становищем, а також про розтрату бюджетних коштів.

368.media

Теги: Одеська облрада,корупція, Чиновники
Plastic Surgery Doctors
Мої відео